Informacje13 czerwca 2017, 16:00,

Nauczyciel z Klasą Piaseczno - gala podsumowująca 2017

13 czerwca 2017 roku o godzinie 18.00 w Domu Kultury (ul. Kościuszki 49 Piaseczno) odbędzie się gala wręczenia nagród i tytułów Nauczyciela z Klasą. W kwietniu we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych i gimnazjach zostały przeprowadzone wybory, w których uczniowie mogli wybierać nauczycieli, którzy zasługują na miano Nauczyciela z Klasą. Jest to już piąta edycja konkursu, którego organizatorem jest Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno. Po części oficjalnej przeplatanej występami młodych artystów odbędzie się poczęstunek. Serdecznie zapraszamy! Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno.

NAUCZYCIEL Z KLASĄ - GALA PODSUMOWUJĄCA 2017

Informacje14 czerwca 2017, 08:00,

Finał Mistrzostw Polski Kobiet U-14 w koszykówce Piaseczno 2017

W dniach 14-18.06.2017 r. na Hali Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie odbędzie się Finał Mistrzostw Polski Kobiet U-14 w koszykówce. Jeszcze nigdy w historii, impreza tej rangi w grach zespołowych nie odbywała się w naszym mieście. W wydarzeniu wezmą udział koszykarki MUKS Piaseczno. Zachęcamy do kibicowania!

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KOBIET U-14 W KOSZYKÓWCE PIASECZNO 2017

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie