Informacje27 lutego 2013, 00:00,

Narodowy Dzień Pamięci żołnierzy Wyklętych

Dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym, poświęconym żołnierzom zbrojnego podziemia antykomunistycznego. W ramach lokalnych obchodów Urząd Miasta i Gminy Piaseczno oraz Centrum Kultury w Piasecznie zapraszają na pokaz filmu Aliny Czerniakowskiej pt.: O NAS SIę JESZCZE POLSKA UPOMNI.

1 MARCA NARODOWYM DNIEM PAMIęCI żO£NIERZY WYKLęTYCH POKAZ FILMU ALINY CZERNIAKOWSKIEJ O NAS SIę JESZCZE POLSKA UPOMNI

Projekcja filmu odbędzie się 1 marca 2013 roku o godz. 11.00 w Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Po obejrzeniu filmu odbędzie się spotkanie z autorką panią Aliną Czerniakowską. Wstęp wolny. żołnierze wyklęci to określenie żołnierzy podziemia niepodległościowego i antykomunistycznego, stawiających opór próbie sowietyzacji Polski i podporządkowania jej ZSRR w latach 40. XX wieku.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje27 lutego 2013, 00:00,

Mecz KS Piaseczno vs. KS Pułaski Warka

2 marca 2013 roku o godz. 17.30 zapraszamy na mecz II ligi koszykówki, podczas którego zagra KS Piaseczno - KS PU£ASKI Warka. Miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 5. przy ul. Szkolnej 14 w Piasecznie. Zespół KS Piaseczno zaprasza wszystkich kibiców na sobotni mecz.

MECZ KS PIASECZNO VS. KS PU£ASKI WARKA