Informacje20 lipca 2013, 00:00,

Musica da Camera Suita Jazzowa Na Tematy Polskie w Konstancinie-Jeziornie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Musica da Camera pn.: SUITA JAZZOWA NA TEMATY POLSKIE, w wykonaniu zespołu Bożena Zalewska Jazz Trio oraz kwartetu smyczkowego. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 21 lipca 2013 roku o godz. 16.00. Miejsce: Amfiteatr Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Koncert poprowadzi Małgorzata Szanduła. Wstęp wolny. Zapraszamy na Musica da Camera Suita Jazzowa Na Tematy Polskie.

MUSICA DA CAMERA SUITA JAZZOWA NA TEMATY POLSKIE W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Koncert Musica da Camera Suita Jazzowa Na Tematy Polskie, wypełnią znane tematy dzieł polskich kompozytorów w nowych, jazzowych aranżacjach. W programie znajdą się też nowe kompozycje oparte na motywach bezpośrednio zaczerpniętych z polskiego folkloru. Program koncertu został przygotowany specjalnie na Dni Kultury Polskiej w Denzlingen mieście partnerskim Konstancina-Jeziorny. Podczas koncertu wystąpi Bożena Zalewska Trio w składzie: Bożena Zalewska (śpiew), Wojciech Gogolewski (fortepian), Wojciech Zalewski (kontrabas) oraz kwartet smyczkowy w składzie: Marta Zalewska (skrzypce solo, altówka), Aleksandra Nikiel (skrzypce), Angelika Środoń (skrzypce), Zuzanna Stradowska (wiolonczela).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje20 lipca 2013, 00:00,

Kino manualne Don Kichot w Zalesiu Górnym

Zapraszamy mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie teatralne - spektakl inny i wyjątkowy w formie pt.: DON KICHOT. Jaka to będzie forma? Kto przyjdzie ten się dowie. Spektakl będzie można obejrzeć 21 lipca 2013 roku o godz. 20.00 w ogrodzie Przedszkola przy ul. Sarenki 11 w Zalesiu Górnym. Pomysł i wykonanie: Adam Walny, śpiew: Katarzyna Walny-Bytowska.

KINO MANUALNE DON KICHOT W ZALESIU GÓRNYM

Historia Don Kichota opowiedziana przy pomocy obrazi poruszanego powietrzem - oddechem innego współczesnego Don Kichota - który w dialogu ze śpiewającą i sceptyczną Dulcyneą porusza opowieść o sobie... Przed spektaklem będzie można oswoić cegiełkę wspierającą działania lokalne na rzecz dzieci z Fundacji Alabaster. Zapraszamy na Don Kichota.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno