Informacje15 lutego 2007, 00:00,

Most na Chylickiej w Konstancin-Jeziorna udostępniony

Most na ul. Chylickiej w Konstancin-Jeziorna został udostępniony dla ruchu. Do zakończenia prac pozostało jeszcze wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni oraz położenie warstwy z żywic poliuretanowych na chodnikach. Prace te zostaną zrealizowane wiosną. Całkowity koszt remontu mostu wyniesie 1,2 mln zł. Realizacja zadania została wsparta finansowo przez Gminę Konstancin-Jeziorna, która przeznaczyła na ten cel kwotę 262,5 tys. zł.

źródło: piaseczno.pl
autor/źródło: Powiat piaseczyński - Konstancin-Jeziorna

Informacje10 lutego 2007, 00:00,

Prywatny serwis powiatu piaseczyńskiego

Właśnie piszemy pierwszą aktualność w nowo powstającym prywatnym serwisie informacyjnym powiat-piaseczyński.info, aby przetestować funkcjonalność i poprawność działania systemu aktualności, oraz komentarzy. Jeszcze wiele pracy przed nami, ale grunt to konsekwentnie i wytrwale dążyć do określonego celu. Pisząc pierwszy news, chcielibyśmy wspomnieć, że grafika którą oglądacie i style CSS zostały przygotowane przez naszego przyjaciela Tomasza Brzezińskiego. Wielkie podziękowania. Oczywiście, jeszcze nie raz mu podziękujemy, ale nie sposób wspomnieć o jego ciężkiej pracy przy współtworzeniu tego serwisu.

Obecnie kończymy pracę nad systemem informacji z powiatu piaseczyńskiego + komentarze. Prosimy o zgłaszanie nam (komentując tą informację) wszystkich znalezionych usterek i innych nietypowych zachowań serwisu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - pierwszy wpis w serwisie Powiat piaseczyński
Tematy: