Informacje22 czerwca 2013, 00:00,

Mistrzostwa Klubu Karate Kyokushin IPPON

22 czerwca 2013 roku w Zespole Szkół przy ul. Bielawskiej 57 w Konstancinie, odbędą się III MISTRZOSTWA KLUBU KARATE KYOKUSHIN IPPON. Zawody są przeznaczone dla wszystkich trenujących w klubie. Wystartuje ok. 150-200 młodych zawodników w wieku od 5 do 14 lat. Na turnieju zbierze się całe środowisko konstancińskiego karate. Obecni będą wszyscy trenerzy i instruktorzy oraz najlepsi zawodnicy klubu - medaliści Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski. Wystąpią tym razem w roli sędziów oraz organizatorów, będą wspierać młodszych kolegów rozpoczynających swoją karierę na zawodach klubowych. Imprezie będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje - pokazy, spotkanie z medalistami Mistrzostw Europy, spektakularny, zbiorowy test 100 pompek. Turniej rozpoczyna się o godz. 9:00 od konkurencji kata. O 12:00 zaplanowane jest oficjalne otwarcie, a zaraz po nim pokazy i część artystyczna. Ok. godz. 13:00 rozpocznie się turniej kumite (walki sportowe). Zakończenie turnieju zaplanowano ok. godz. 17:30. Zapraszamy na Mistrzostwa Klubu Karate Kyokushin IPPON.

MISTRZOSTWA KLUBU KARATE KYOKUSHIN IPPON

Klub Karate Kyokushin IPPON skupia ludzi pasjonujących się sportem, którzy poprzez trening karate rozwijają swoją sprawność fizyczną. Karate to sztuka walki uprawiana z równą pasją przez mężczyzn i kobiety, dorosłych, młodzież i dzieci. Jest to dyscyplina walki promująca perfekcyjne opanowanie swojego ciała przez ciągłą pracę nad poprawą swoich umiejętności technicznych oraz skupienia nad najdrobniejszymi szczegółami wykonywanych ćwiczeń. Karate kyokushin jest sztuką walki i jednocześnie bardzo popularną dyscypliną sportu w Polsce. Dzięki temu adepci karate mają możliwość skonfrontowania swoich umiejętności podczas zawodów. Nasza szkoła karate może poszczycić się udziałem swoich zawodników w rywalizacji na wszystkich poziomach zaawansowania - od zawodów dla rozpoczynających swoją przygodę z karate, poprzez turnieje okręgowe, do mistrzostw Polski. Najlepsi awansują do kadry polski i biorą udział w zawodach międzynarodowych. Rywalizują zarówno w bezpośredniej walce - kumite - jak i w prezentacji form technicznych - kata. Obszar działania to Warszawa oraz Konstancin-Jeziorna. Więcej informacji na stronie: www.ipponkarate.pl
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje22 czerwca 2013, 00:00,

Zespół Camerata Constanza wystąpi na koncercie Musica da Camera w Konstancinie-Jeziornie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców na pierwszy koncert z cyklu Musica da Camera - muzyka klasyczna, filmowa i jazz, który odbędzie się w niedzielę 23 czerwca 2013 roku o godz. 16.00 w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym, Konstancin-Jeziorna. Podczas pierwszego występu wystąpi Camerata Constanza FILMOWO. Wstęp wolny. Zapraszamy!

CAMERATA CONSTANZA WYST¡PI NA KONCERCIE MUSICA DA CAMERA W W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Zespół Camerata Constanza tworzą soliści i muzycy orkiestrowi związani ze szkołą Muzyczną w Konstancinie: Agnieszka Kiniorska - skrzypce, Katarzyna Skrzypczak - klarnet, Tomasza Kiniorski - flet poprzeczny, Marcin Mazurek - fortepian, Mateusz Dobosz - kontrabas, Cezary Dabrowski - perkusja. Zespół od lat rok rocznie przygotowuje autorski program na koncerty letnie w amfiteatrze. W tym roku w ich wykonaniu usłyszymy przeboje muzyki filmowej.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna