Informacje2 lipca 2019, 19:41,

Michał Lorens z Józefosławia jest już w Chinach - trwa zbiórka aby dać mu ostatnią szansę


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


UWAGA PILNE! Kochani, nasz Michał jest obecnie już w chińskiej klinice pod opieką Profesora, który jako jedyny na świecie podjął się leczenia tego dzielnego chłopaka. Terapia, której będzie poddany Michał jest Jego i naszą ostatnią szansą. Jeszcze na początku czerwca cieszyliśmy się z zebrania całości potrzebnej sumy. Obecnie już wiemy, że koszt leczenia wzrósł do prawie 492 tyś. Dzięki Wam dysponujemy obecnie 2/3 tej sumy. Nigdy nie zawiedliśmy Michała - nie zostawiajmy Go również w tej dramatycznej wojnie o życie. Zdamy ten egzamin z empatii i człowieczeństwa - pomóżmy. Liczy się czas i każda wpłacona złotówka. Błagam udostępniajmy gdzie się tylko da, wpłacajmy kto ile może, bo brakuje nam prawie 113 000 zł.

WPŁACAMY PRZEZ STRONĘ: www.siepomaga.pl/michal-lorens

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Kochani- zbiórka dla Michała jest na ostatniej prostej- mamy niecałe 5 tysięcy do zebrania dzięki darowiźnie wpłaconej na konto fundacji przez firmę REHMEDICA. Troszkę wysiłku i zabiegów grupa #Teresaiprzyjaciele w to włożyła, ale dla Michała naprawdę warto poświęcać czas i energię. Pomóżcie w zazielenieniu paska do końca. Każda wpłata się liczy. WSPARŁO 9 378 OSÓB 486 770 zł (99,03%) BRAKUJE JESZCZE 4 720 ZŁ
Wioletta Sulima, 16 lipca 2019
Ogrom cierpienia jakie już zniósł Michał jest porażający tym bardziej, że choroba dopadła go w okresie, który Jego rówieśnicy spędzają w sposób beztroski… Michałowi nie było to dane. Musiał dorosnąć i podejmować najtrudniejsze decyzje,… Zróbmy wszystko, by zwrócić Mu jego dawne życie. Sprawmy, byt miał plany i marzenia. WSPARŁY 8 432 OSOBY 433 985 zł (88,29%) BRAKUJE JESZCZE 57 505 ZŁ
Wioletta Sulima, 16 lipca 2019
Kochani pomóżmy Michałowi dozbierać tą brakującą kwotę by mógł zawalczyć ostatni raz o ŻYCIE
Informacje3 lipca 2019, 06:00,

Przystanek Zalesie nr 107 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie nr 107 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowsze numery gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-107.pdf. Zachęcamy do pobrania gazetek Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie