Informacje11 czerwca 2017, 12:30,

MECZ RETRO W KONSTANCINIE - pracownicy urzędów kontra mieszkańcy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 czerwca 2017 roku o godz. 14.30 zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w Meczu Retro podczas Dni Konstancina 11 czerwca. Poszukujemy tych, którzy mają chęć spędzić niedzielne popołudnie w bardziej urozmaicony sposób, założyć strój z lat dwudziestych i wstąpić do drużyny MIESZKAŃCÓW. Zgłaszać można się mailowo na adres: agryglicka@konstancinskidomkultury.pl bądź telefonicznie 22 484 20 21. Organizator zapewnia kostiumy, a uczestników prosimy o przyniesienie czarnego obuwia. Decyduje kolejność zgłoszeń.

MECZ RETRO - PRACOWNICY URZĘDÓW KONTRA MIESZKAŃCY

 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 czerwca 2017, 16:00,

Upss... - spektakl muzyczny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

11 czerwca 2017 roku o godz. 18:00 zapraszamy na spektakl muzyczny pt.: Upss... Miejsce: Kino Uciecha, ul. ks. Sajny 14, Góra Kalwaria. Wstęp wolny.

UPSS... - SPEKTAKL MUZYCZNY

Upss... spektakl muzyczny. Młodzi gniewni z naszego miasta znów pokażą, co potrafią na scenie! Po kryminalnym "Beng!", który można było oglądać w zeszłym roku, pora na spektakl muzyczny "Upss...". I tym razem nie zabraknie zagadek i mrocznego klimatu. Premiera 11 czerwca w Kinie Uciecha - przybywajcie! Scenariusz: Julia Sawicka i Adam Szewczak. W roli głównej Izabela Nakonieczna.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie