Informacje28 sierpnia 2014, 19:19,

Mecz KS GOSiRKi POLFLAM Piaseczno - TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2014/2015 Ekstraligi Kobiet w Piasecznie, pomiędzy drużynami: KS GOSiRKi POLFLAM Piaseczno - TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski, który odbędzie się w najbliższą sobotę 30 sierpnia 2014 roku o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie przy ul. 1 Maja 16. Dla kibiców przewidziano konkursy oraz atrakcje.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 września 2014, 08:01,

Park w Józefosławiu - wstępna koncepcja


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wstępna koncepcja parku przy ul. Ogrodowej czeka na konsultacje społeczne. Jest już wstępny projekt zagospodarowania terenów przy ul. Ogrodowej w Józefosławiu, które Gmina Piaseczno w czerwcu wydzierżawiła od Politechniki Warszawskiej. Zakładane jest powstanie blisko 900 metrów ciągów spacerowych, pawilonu z przeznaczeniem na toalety oraz część gastronomiczną. Przewidziano także miejsce pod ogórek jordanowski, siłownię zewnętrzną, boisko do gier, polanę na imprezy, scenę lub amfiteatr oraz oczywiście elementy małej infrastruktury (ławki, kosze, tablice, stojaki na rowery). Jeśli pozwoli pogoda to jest szansa, że prace rozpoczną się jeszcze w tym roku. Od 1 do 10 września można składać uwagi i pomysły na zagospodarowanie tego terenu. Uwagi i propozycje można składać pocztą elektroniczną na adres zych@piaseczno.eu lub telefonicznie 22 70 17 679. KONCEPCJA PARKU PRZY UL. OGRODOWEJ W JÓZEFOSŁAWIU W PDF.

Park na Józefosławiu - koncepcja parku przy ul. Ogrodowej

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
ekstra jeszcze psów tam brakuje i papierzaków ekstra.... Ludzie mysla ze skoro park to odrazu zeby psy mialy gdzie srac. Chyba sa inne ustronne miejsca gdzie mozna wyjsc z psem a nie do parku. Nigdzie w europie psy nie maja wstepu do parków.
Anonimowy, 16 lipca 2019
Mam nadzieje że nie będzie znaku stop dla psòw:-)
Anonimowy, 16 lipca 2019
Może mini plac zabaw, chociaż 2 huśtawki i zjeżdżalnia!:)

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie