Informacje28 sierpnia 2014, 19:19,

Mecz KS GOSiRKi POLFLAM Piaseczno - TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na pierwszy mecz sezonu 2014/2015 Ekstraligi Kobiet w Piasecznie, pomiędzy drużynami: KS GOSiRKi POLFLAM Piaseczno - TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski, który odbędzie się w najbliższą sobotę 30 sierpnia 2014 roku o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie przy ul. 1 Maja 16. Dla kibiców przewidziano konkursy oraz atrakcje.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje31 sierpnia 2014, 17:00,

U studni koncert z gatunku piosenki poetyckiej - Akcja Rynek Godz. 15.00


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy na koncert z gatunku piosenki poetyckiej w wykonaniu zespołu U studni. W niedzielę 31 sierpnia w ramach Akcji Rynek Godz. 15.00 zapraszamy serdecznie tych, którym bliska jest estetyka Starego Dobrego Małżeństwa; tych, którzy kochają balladę z niebanalną oprawą muzyczną. O godz. 17.00 na rynku rozpocznie się koncert zespołu U studni.

U studni koncert z gatunku piosenki poetyckiej - Akcja Rynek Godz. 15.00

Sami o sobie wykonawcy piszą tak: „Wszyscy wywodzimy się z zespołu Stare Dobre Małżeństwo, dlatego mamy nadzieję, że wśród ogromnej rzeszy fanów tego zespołu znajdzie się grupa osób, która zechce i nas posłuchać na żywo. W relacjach bezpośredniego kontaktu emocje są najprawdziwsze. Spotkajmy się u studni z wiecznie żywym słowem, które niesie nadzieję na lepsze jutro. Zaczerpnijmy ze studni bogatej w poezję. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie przesłanie.” Swój najnowszy program zespół opiera na wierszach wybitnego krakowskiego poety Adama Ziemianina, a także na utworach autorstwa Oli Kiełb, Darka Czarnego i Ryszarda Żarowskiego. Mądra refleksja, afirmacja życia we wszystkich jego przejawach, liryka najwyższej próby i optymizm, to oprócz przepięknej harmonii głosów wokalistów i akompaniujących instrumentów dominanty przekazu i stylu wykonawczego „U studni”. Współtworząc przez wiele lat (1984-2012) Stare Dobre Małżeństwo, wyznaczyli rozpoznawalne brzmienie i styl muzyczny tej legendarnej grupy. Twórcze osobowości, naturalność i swoboda bycia na scenie, i świetny kontakt z publicznością gwarantują wyjątkowość każdego koncertu „U studni”. Zespół brzmi swojsko i świeżo. Znane i świetnie wyważone brzmienie gitar Darka Czarnego i Ryśka Żarowskiego, basu Andrzeja Stagraczyńskiego i jedynych, niepowtarzalnych skrzypiec Wojtka Czemplika zyskują sobie coraz szersze kręgi fanów – w różnym wieku, chociaż zespół zadebiutował zaledwie we wrześniu 2012Obecność w zespole Oli Kiełb i Justyny Wojtkowiak to dodatkowe walory grupy, o której mówi się, że posiada własną, swoistą magię. A to nic innego jak dbałość o słowo, o jego piękno i jasność przekazu, co jest wielką zaletą zespołu. Swoją debiutancką płytę artyści tworzący „U studni” (wydana przez łódzki „Dalmafon” w 2013 r.) przygotowali z ogromną pieczołowitością. Nie brak tu wspaniałej energii, różnorodności tematów i motywów, co świadczy o niezwykłym potencjale twórczym zespołu. Grają w całej Polsce, a żywy kontakt ze słuchaczami, integracja duchowa, chęć i potrzeba wspólnego śpiewania z publicznością podczas koncertów stanowią dla nich podstawę działania. „U studni” zasilają swoimi talentami: Dariusz Czarny – gitary, śpiew, aranżacje, Wojciech Czemplik – skrzypce, altówka, mandolina, śpiew, aranżacje, Ola Kiełb-Szawuła – gitara, śpiew, aranżacje, Andrzej Stagraczyński – gitara basowa, aranżacje, Ryszard Żarowski – gitary, śpiew, aranżacje. Więcej informacji na stronie: www.ustudni.com.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie