Informacje19 maja 2007, 00:00,

Marcin Kania - Aktywny Radny Gminy Lesznowola


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Od jakiegoś czasu dość uważnie obserwuję działania poszczególnych radnych działających w samorządach gminnych powiatu piaseczyńskiego. Wśród radnych wybranych przez mieszkańców naszego regionu wyróżnia się Radny Gminy Lesznowola: Marcin Kania. Według mnie jest to jedyny radny naszego regionu, który w sposób widoczny dla mieszkańców działa w swoim regionie. Radny Marcin Kania interesuje się sprawami mieszkańców i z chęcią zapoznaje się z postulatami mieszkańców. Z myślą o mieszkańcach udostępnił kontakt do siebie, aby każdy mógł się z nim skontaktować i porozmawiać o sprawach ważnych dla mieszkańców. Radny Kania aktywnie działa w Internecie, udzielając się na wielu forach dyskusyjnych, a także na naszym prywatnym forum powiatu piaseczyńskiego, gdzie jest moderatorem Forum Lesznowola. Radny Marcin Kania dał się poznać jako osoba otwarta nie tylko na rozmowy związane ze swoją działalnością w samorządzie.

Marcin Kania - Radny Gminy Lesznowola

Radny Gminy Lesznowola Marcin Kania, aby być bliżej mieszkańców stworzył serwis internetowy www.marcinkania.pl. Strona Radnego jest przygotowana z myślę o osobach, które pragną zapoznać się z działalnością radnego. Na stronie znaleźć można najważniejsze informacje dotyczące aktualnych wydarzeń w Gminie Lesznowola, działalności Rady Gminy oraz innych instytucji. Dodatkowo serwis Marcina Kania: marcinkania.pl ma charakter informacyjno - sprawozdawczy. Poprzez swoją stronę internetową Radny Marcin Kania na bieżąco informuje nas o złożonych przez siebie interpelacjach, autorskich projektach czy przedsięwzięciach, w których bierze udział, będąc niejednokrotnie ich pomysłodawcą i koordynatorem. Gorąco namawiam Was do częstego odwiedzania jego strony internetowej, za pośrednictwem, której Radny Marcin Kania utrzymuje z nami stały kontakt. Zależy mu na Waszych opiniach i komentarzach, dlatego zachęcam do korzystania z formularza na jego stronie: kontakt, gdzie możecie zwrócić się do niego bezpośrednio z rozmaitymi pytaniami, dotyczącymi kwestii związanych z działalnością społeczną.

Napiszcie nam, co myślicie i jak widzicie działalności Radnego Marcina Kania ze swojego punktu widzenia. Z chęcią zapoznamy się z Waszymi opiniami. Zapraszam Was do komentowania tej informacji. Z Marcinem Kania możecie również porozmawiać na naszym forum, na które serdecznie Was zapraszamy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje20 maja 2007, 00:00,

Budowa ulic Piłsudskiego Prusa Długa - Konstancin Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Trwa budowa ulic Piłsudskiego Prusa Długa w Konstancin Jeziorna. Od 24 maja 2007 roku (czwartek) objazdy budowy będą zorganizowane w nowy sposób. Autobusy całkowicie zjadą z ulicy Długiej i będą jeździć ulicami: Chylicką, Kołobrzeską, Pułaskiego oraz Dworską. Dworską i Kołobrzeską ruch odbywać się będzie jednokierunkowo. Obecny plan objazdów będzie obowiązywał już do zakończenia budowy ulicy Długiej. Wyjątek stanowi trasa linii 700, która w późniejszym czasie będzie mogła docierać do szpitala. Zapoznaj się z mapką organizacji ruchu: mapa (.jpg).

¬ródło informacji: www.konstancinjeziorna.pl (współpracują z nami)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie