Informacje10 listopada 2012, 00:00,

LKS Perła Złotokłos vs. £KS Commercecon £ódź

Klub LKS Perła Złotokłos zaprasza wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic na mecz siatkówki II Ligi Kobiet z £KS Commercecon £ódź. Mecz odbędzie się 11 listopada 2012 roku o godzinie 15.30 w hali sportowej GOSiR Piaseczno przy ul. Gen. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Więcej informacji na stronie LKS Perła Złotokłos: www.lksperla.blogspot.com

LKS Perła Złotokłos vs. £KS Commercecon £ódź
autor/źródło: Kati Orlowicz

Informacje8 listopada 2012, 00:00,

Obchody 94. rocznicy odzyskania niepodległości

Przewodniczący Rady Miejskiej i Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna zapraszają mieszkańców na uroczyste obchody 94. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości rozpoczną się od złożenia przez burmistrza Kazimierza Jańczuka i przewodniczącego rady Andrzeja Cieślawskiego wieńców pod pomnikami przy: ul. Sienkiewicza (godz. 11.00), rondzie Jana Pawła II (godz. 11.30) oraz ul. Warszawskiej (godz. 11.45). Zapraszamy do udziału w uroczystościach w Konstancinie.

OBCHODY 94. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEG£OŚCI

W samo południe wyruszy Bieg Niepodległości. Udział w nim mogą wziąć wszyscy, którzy skończyli 12 lat. Zgłoszenia będą przyjmowane od godz. 10.30 przy linii startu (ul. Warszawska - przy sklepie "Piast"). Uczestnicy pobiegną ulicami m.in. Warszawską, Piłsudskiego, Sienkiewicza aż do mety, która umiejscowiona będzie przy konstancińskim Amfiteatrze. O godz. 13 w Parku Zdrojowym rozpocznie się piknik niepodległościowy. W programie m.in. biegi dla dzieci, które zostaną rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: 1-6, 7-9 i 10-11 lat. Zapisy będą prowadzone przy Amfiteatrze już od godz. 11. Poza tym na scenie wystąpi "Big Band Rondo Konstancin", a na wszystkich zziębniętych czekać będzie wojskowa grochówka.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Polecane dla Ciebie