Informacje28 kwietnia 2018, 07:00,

Konstancin Cup 2018 Turniej Piłki Nożnej III edycja Konstancin-Jeziorna

28 kwietnia 2018 roku w godzinach 9:00 - 17:00 w Konstancinie, odbędzie się III edycja Turnieju Piłki Nożnej Konstancin Cup 2018. Turniej odbędzie się na Orliku przy ul. Mirkowskiej 39 w Konstancinie. Grając w Turnieju wpierasz potrzebujące dzieci z okolic powiatu piaseczyńskiego, podopiecznych Fundacja dla Dzieci. Zapraszamy na turniej!

KONSTANCIN CUP 2018 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ III EDYCJA KONSTANCIN-JEZIORNA

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
– drużyny składają się maksymalnie z 10 zawodników;
– gramy systemem 5 + bramkarz;
– zmiany hokejowe;
– wiek 16+
– mecze w grupie 12 minut, finały 15 minut;
– po turnieju pełna relacja fotograficzna;
– ochrona medyczna;
– nagrody rzeczowe dla 3 pierwszych drużyn;
– puchary i medale dla 3 pierwszych drużyn;
– nagrody i statuetki dla najlepszego zawodnika, króla strzelców i bramkarza;
– woda dla każdej drużyny;
– 16 drużyn 4 grupy po 4 drużyny.

KONSTANCIN CUP 2018 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ III EDYCJA KONSTANCIN-JEZIORNA

Formularz zgłoszeniowy dla drużyny: www.copafootball.pl Wypełniony formularz proszę przesłać na adres mailowy: zapisy@copafootball.pl / www.facebook.com/events/1791553717531378/

Informacje8 kwietnia 2018, 12:30,

Książę Papusz i jego przyjaciele - Teatr 4 Miasto w Piasecznie

8 kwietnia 2018 roku w godz. 14:30 i 16:00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Piaseczna, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Książę Papusz i jego przyjaciele, w wykonaniu Teatru 4 Miasto. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Impreza dla dzieci od 3 roku życia. Wstęp 10 zł, bilety do nabycia na godzinę przed spektaklem (płatność tylko gotówką ) oraz przez internet. Zapraszamy na niedzielny spektakl do Piaseczna.

KSIĄŻĘ PAPUSZ I JEGO PRZYJACIELE - TEATR 4 MIASTO W PIASECZNIE

Książę Papusz i jego przyjaciele (Teatr 4 Miasto) - Za siedmioma górami, za siedmioma lasami… A może dawno, dawno temu… Jakby się nie zaczęło, będzie wesoło ! Zapraszamy na dynamiczną i przewrotną przygodę Księcia Papusza z Rumunii i jego przyjaciół. Bajka lalkowa pokazująca dzieciom jak ważna w życiu jest przyjaźń i rodzina. Na podstawie autorskiego tekstu zapraszamy najmłodszych, jak i tych trochę starszych, na niezapomnianą, pełną uśmiechu teatralną przygodę o losach zagubionego księcia, który szuka swojej rodziny. Czy uda mu się znaleźć rodziców i krewnych? Jakie kraje będzie musiał przejść, żeby znaleźć dom? I czy w ogóle mu się to uda? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszej produkcji Teatru Czwarte Miasto pt.: "Książę Papusz i jego przyjaciele", na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Scenariusz: Martyna Janczewska. Reżyseria: Dariusz Majchrzak. Obsada: Magdalena Kurek, Dorota Sadowska, Martyna Janczewska, Hanna Łubieńska / Mateusz Feliński. Oprawa Muzyczna: Hanna Łubieńska. Scenografia i lalki: Magdalena Kurek.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie