Informacje29 marca 2010, 00:00,

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Tematyczne

Wielkimi krokami zbliża się KWIECIEń 2010 roku, a wraz z nim kolejne edycji konkursu Zdjęcie Miesiąca. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem w edycji KWIECIEń 2010, powinny od 1 do 10 kwietnia 2010 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zgłaszane przez Was zdjęcia, powinny być wykonane w miesiącu - marzec 2010 roku. Wszystkich, zainteresowanych konkursem, odsyłam do zapoznania się z wątkiem styczniowej edycji konkursu: KWIECIEń 2010

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Zdjęcie Tematyczne

Oprócz konkursu Zdjęcie Miesiąca, w kwietniu kolejny konkurs fotograficzny tematyczny. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: architektura Piaseczna i okolic. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 5 kwietnia 2010 roku. Więcej informacji w wątku: architektura Piaseczna i okolic. Prośba o napisania w mailu, w jakiej miejscowości znajduje się architektura pokazana na zdjęciu. Zachęcam mieszkańców, do wzięcia udziału w obu konkursach fotograficznych.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców Powiat Piaseczyński
Tematy:

Informacje30 marca 2010, 00:00,

Obejrzyj film 12 lat i koniec - Klub Filmowy Konstancin

Konstanciński Klub Filmowy serdecznie zaprasza na spotkanie, podczas którego wyświetlony zostanie film 12 LAT I KONIEC, w reżyserii Michaela Cuesty. Prezentacja filmu odbędzie się 30 marca 2010 roku o godzinie 19.00 w Filii KDK przy ul. Sobieskiego 6 w Konstancinie. Wszystkich fanów seriali Michaela Questy, zapraszamy do Klubu Filmowego.

12 lat i koniec w reżyserii Michaela Cuesty. Reżyser ten jest znany w Polsce przede wszystkim jako twórca kultowych seriali: Sześć stóp pod ziemią i Dexter. W swoim drugim filmie kinowym opowiada poruszającą historię o dorastaniu i utracie niewinności, a także o trudnej granicy pomiędzy światem nastolatków i dorosłych, którzy bywają równie zagubieni jak dzieci. Czwórka 12-latków, całkowicie różniących się od siebie charakterem, tworzy paczkę najlepszych przyjaciół. Wchodzą właśnie w wiek dorastania i określania swojej tożsamości. Tymczasem tragiczna śmierć jednego z nich przyśpiesza to dorastanie i zmienia zupełnie ich życie... Wszystkich ciekawych dalszej historii, zapraszamy do Filii KDK w Konstancinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna