Informacje24 lutego 2010, 00:00,

Koncert WYCI¡GNIęCI z MESY w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club Piaseczno zaprasza mieszkańców, na wieczór z Rock Szanty w wykonaniu zespołu Wyciągnięci z Mesy, grającym w składzie: Tonik, Jarek, Zibi i Bławek. Koncert odbędzie się w sobotę 27 lutego 2010 roku, start o godzinie 20.30. Wejście po 5 zł. 8 Ball Club znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was do muzycznego świata pod "przewodem" klubu bilardowego 8 Ball Club w Piasecznie.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje18 lutego 2010, 00:00,

Mistrzostwo Koła Zawody Podlodowe na jeziorze Czerskim

Koło PZW nr 10 w Górze Kalwarii serdecznie zaprasza na Zawody Podlodowe o Mistrzostwo Koła nr 10 w Górze Kalwarii. Zawody odbędą się w najbliższą niedzielę 21 lutego 2010 roku. Zbiórka uczestników: 8:30 Rozpoczęcie zawodów: 9:00 Zakończenie zawodów: 12:00. Więcej o zawodach czytaj na stronie internetowej Koła PZW nr 10 w Górze Kalwarii: www.gorakalwaria.ompzw.pl