Informacje19 października 2016, 18:00,

Koncert Piosenki zapomniane w Mysiadle

19 października 2016 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert pt. "Piosenki zapomniane", w wykonaniu duetu wokalno-gitarowego: Tomasz Winiarski i Piotr Czaplicki. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zapraszamy na koncert do Mysiadła.

Koncert Piosenki zapomniane w Mysiadle

Informacje14 października 2016, 15:00,

Jacek Borkowski koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Tarczynie

W imieniu Burmistrz Barbary Galicz oraz Gminnego Ośrodka Kultury zapraszamy Pracowników Oświaty z Gminy Tarczyn na koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który odbędzie się 14 października 2016 roku o godz. 15.00. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Zapraszamy w Dzień Nauczyciela do Tarczyna.

JACEK BORKOWSKI KONCERT Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ W TARCZYNIE

Z koncertem wystąpi Jacek Borkowski, znany aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. W wykonaniu artysty usłyszymy takie utwory jak na przykład “Moon River” czy “Wonderful World”. Po koncercie zapraszamy na kawę i pyszne ciasto.

Przeczytaj też: Tarczyn oddał hołd bohaterom II wojny światowej [ZDJĘCIA]