Informacje16 sierpnia 2013, 00:00,

KONCERT KARINY MRÓWKI I WOJTKA STECA


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert Kariny Mrówki i Wojtka Steca, który odbędzie się w najbliższą sobotę 17 sierpnia 2013 roku o godz. 19.00. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym w Konstancinie. Wstęp wolny. Posłuchaj Kariny Mrówki i Wojtka Steca, przy akompaniamencie Andrzeja Zielaka (kontrabas) oraz Bartka Gamracy (perkusja).

KONCERT KARINY MRÓWKI I WOJTKA STECA
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje15 sierpnia 2013, 00:00,

W DÓ£ JEZIORKI - zapraszamy na IV wycieczkę rowerową z cyklu Chodź na rower


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18 sierpnia 2013 roku po raz czwarty zapraszamy na wycieczkę rowerową pt.: W DÓ£ JEZIORKI, z cyklu Chodź na rower. Uczestnicy będą mieli okazję bliżej poznać malownicze okolice Konstancina Jeziorny. Jak zawsze długość trasy do przejechania to 30-40 km, tempo jazdy rekreacyjne. Kto był już na naszych wycieczkach wie zapewne, że trzeba zabrać ze sobą: dobry humor, kamizelki odblaskowe (kto już dostał od nas), krem do opalania, kiełbaski oraz coś na komary. Zapraszamy na IV wycieczkę rowerową z cyklu Chodź na rower.

CHOD¬ NA ROWER! CYKLICZNE WYCIECZKI ROWEROWE Z PRZEWODNIKIEM

Stałym punktem naszych wycieczek jest ognisko integracyjne. Tym razem planujemy zrobić je w Czarnowie. Ruszamy w najbliższą niedzielę o godz. 10.00 z rynku w Piasecznie. Relacje z poprzednich wycieczek oraz kontakt do organizatora: www.chodz-na-rower.blogspot.com
autor/źródło: Agnieszka Jarzębska - Stowarzyszenie SIM Społeczna Inicjatywa Młodych

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie