Informacje25 sierpnia 2008, 00:00,

KOMUNIKACJA W GMINIE PIASECZNO TEMATEM SESJI

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno informuje, że w najbliższą środę 27 sierpnia 2008 roku o godz. 9:00, odbędzie się 25 Sesja Rady Miejskiej w Piasecznie, w sali konferencyjnej UMiG Piaseczno ul. Kościuszki 5. Podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej, rozpatrywany będzie punkt 5.44 w sprawie uruchomienia linii autobusowych Piaseczno - Głosków - Złotokłos i Piaseczno - Jazgarzew - Zalesie Górne, objęcia komunikacją Józefosławia, zwiększenia częstotliwości kursowania autobusu 727 i uruchomienia kursów nocnych (plan obrad).

Osoby zainteresowane większą ilością informacji, zachęcamy do zapoznania się z aktualnością: Czy będzie poprawa komunikacji w Gminie Piaseczno? (2008-07-29), oraz z wątkiem na naszym prywatnym forum mieszkańców Piaseczna: przełom w komunikacji: nocny, częściej 727 i dwie nowe linie. Radni Piaseczyńskiego Klubu Rozwoju, zachęcają mieszkańców gminy Piaseczno, do licznego przybycia na najbliższą sesję Rady Gminy.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje26 sierpnia 2008, 00:00,

Nowość KLUB NASTOLATKA w Klubie Dziecka Piaseczno

Klub Dziecka Piaseczno, zapraszamy od września starsze dzieci (do 15-go roku życia) na przyjęcia urodzinowe do nowej sali zabaw w Klubie Dziecka. Stworzyliśmy dla jubilata / jubilatki i ich gości salę, na której w bardzo atrakcyjny i aktywny sposób mogą świętować urodziny. Będzie można wyłonić mistrza / mistrzynię bilarda, tenisa stołowego, mistrzowską drużynę piłkarską i zwycięzców innych gier i zabaw, które przygotowaliśmy z myślą o starszych dzieciach. Oczywiście nie zapominamy o poczęstunku urodzinowym, który podany będzie przy "barze".

KLUB NASTOLATKA W KLUBIE DZIECKA PIASECZNO

Sugerujemy, aby rezerwacja Sali nastąpiła najpóźniej 3 tygodnie przed datą urodzin, aby można było przygotować przyjęcie w dogodnym dla Państwa czasie. Czas trwania imprezy urodzinowej wynosi 2 godziny. Podczas przyjęcia sala zabaw dostępna jest tylko dla jubilata / jubilatki i ich gości. Szczegóły dotyczące oferty, znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.klubdziecka.pl, na miejscu w Klubie, oraz pod numerem telefonu 0609-80-64-84. Serdecznie zapraszamy.
autor/źródło: Hanna Burda-Kwaśniewska - Klub Dziecka w Piasecznie www.klubdziecka.pl