Informacje22 września 2008, 00:00,

Kobieta w Świecie Finansów warsztaty w UMiG Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Stowarzyszenie Tuż Obok zaprasza serdecznie Panie na cykl bezpłatnych spotkań pozwalających śmiało wkroczyć w świat finansów osobistych. Na sukces przecież składają się wiedza i działanie. Pierwsze warsztaty aktywnego kształtowania budżetu domowego, odbędą się 23 września 2008 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, w godz. 17:30-21:00. Panie zainteresowane udziałem w bezpłatnym spotkaniu proszone są o zgłoszenia telefoniczne pod nr tel.: 0607-079-793.

"Otrzymaj więcej korzyści ze swego dochodu, trzymając się wyznaczonego planu." "Sięgnij po rzeczy, których pragniesz, przejmując kontrolę nad swoimi wydatkami." Autorska formuła warsztatów przewiduje: interaktywne mini-wykłady, strategiczną grę finansową, ćwiczenia indywidualne i w małych grupach oraz dyskusję moderowaną. Warsztaty poprowadzi Marzena Bogdańska, specjalizująca się w edukacji finansowej i psychologii sukcesu. Serdecznie zapraszamy na warsztaty do UMiG Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje23 września 2008, 00:00,

Kisiel dla Piaseczna przyznano nagrodę im. Kisielewskiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Kapituła Nagrody im. Stefana Kisielewskiego zawiadamia wszystkich mieszkańców o rozstrzygnięciu szóstej edycji konkursu KISIEL DLA PIASECZNA. Do tegorocznej nagrody, nominowani byli: 1) Marcin Borkowski redaktor prywatnego serwisu e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info 2) Paweł Ginda dyrygent chóru przy parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym. 3) Ewa Lubianiec - fundacja Pomóż dorosnąć. 4) Teatr Rodziców Gagatki Beatki Ojcowie i Matki www.gagatkibeatki.pl 5) Paweł Dobosz i £ukasz Szklarz - Piaseczyńska Grupa Obywatelska. Laureatem nagrody KISIEL DLA PIASECZNA w edycji 2008 został Teatr Rodziców Gagatki Beatki Ojcowie i Matki. Serdecznie gratulujemy!

Teatr Rodziców Gagatki Beatki Ojcowie i Matki

Teatr Rodziców Gagatki Beatki Ojcowie i Matkiwww.gagatkibeatki.pl, powstał w 2002 r. w przedszkolu nr 3 przy ul. Jaworowej w Zalesiu Dolnym początkowo jako projekt okazjonalny. Ale pierwsze próby wytworzyły tak niesamowitą atmosferę, że zaczęli przyłączać się inni rodzice przynosząc kolejne pomysły i nową energię. I tak jest do dzisiaj. Obecnie siedzibę teatru jest Szkoła nr 2 w Zalesiu Dolnym. Członkowie trupy teatralnej wszystko robią sami są autorami i projektantami kostiumów, scenografii i oprawy muzycznej, a próby odbywają po pracy wieczorami. Dotychczas wystawili Królewnę Śnieżkę, Kopciuszka, Jasełka I, Jasełka II, Jasia i Małgosię, Księżniczkę na ziarnku grochu, Czarne Złoto, Zabawę w podróż, Siedmiu krasnoludków, Bajkę o smoku Niewawelskim. Teatr Gagatki Beatki Ojcowie i Matki, jest też doskonałym przykładem na to jak z pasji może się zrodzić dobro większe. Teatr współpracuje z Fundacją Spełnionych Marzeń, która w ramach programu Dom Spełnionych Marzeń gości na tygodniowych turnusach dzieci z oddziałów onkologicznych, gdzie pobyt małym podopiecznym uatrakcyjniają zajęcia i przedstawienia przygotowane przez Gagatki Beatki.

Członkowie trupy są niewątpliwie pasjonatami, nonkonformistami i prowokatorami pozytywnie zmieniającymi rzeczywistość. Są też ozdobą nie tylko Zalesia Dolanego ale i Piaseczna i dlatego kapituła postanowiła nadać im tytuł Rajskiego Ptaka. Wręczenie nagrody odbędzie się 4 października 2008 roku o godzinie 12:00 na Skwerze Kisiela w Piasecznie.
autor/źródło: Zbigniew Mucha - przewodniczący Kapituły Nagrody im. Kisielewskiego

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie