Informacje4 marca 2013, 00:00,

KOBIETA NIE JEDNO MA IMIę zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet w Tarczynie

Burmistrz Gminy Tarczyn, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie oraz Zespół Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów w Tarczynie zapraszają mieszkańców na koncert z okazji Dnia Kobiet pt.: KOBIETA NIE JEDNO MA IMIę. Koncert dla Kobiet odbędzie się w najbliższą sobotę 9 marca 2013 roku o godz. 19.00, w Zespole Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów przy ul. Szarych Szeregów 8 w Tarczynie.

KOBIETA NIE JEDNO MA IMIę KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET W TARCZYNIE

Uwaga: o godz. 18.45 przed Gminnym Ośrodkiem Kultury podstawione będą autokary, którymi można będzie dojechać na miejsce koncertu. Podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet wystąpią - Kwartet Męski w składzie: Jarosław Wołoch, Arkadiusz Lenarcik, Zbigniew Witkowski, Grzegorz Soja, oraz Soliści - Julia Pietraszewska, Monika Chodyna, Wiktor Szymonowicz. Koncert poprowadzi Tomasz Szuran. Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet w Tarczynie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje4 marca 2013, 00:00,

Od 6 marca zamknięta ul. Powstańców Warszawy

Od dnia 6 marca rozpocznie się remont ulicy Powstańców Warszawy na odcinku od ul. Jana Pawła II do ulicy Okulickiego. W związku z powyższym zalecamy objazd ulicą Wojska Polskiego. Podczas prowadzonych prac będzie zapewniony dojazd do posesji przylegających bezpośrednio do ulicy Powstańców Warszawy. Prace polegające na wymianie instalacji biegnących w obrębie ulicy, budowie nawierzchni oraz chodników potrwają do połowy czerwca. Generalnym wykonawcą wyłonionym w przetargu nieograniczonym jest firma Mabau Polska Sp. Z o.o. Wartość robót to 3.150.000 złotych brutto. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZEBUDOWA POWSTAńCÓW WARSZAWY W PIASECZNIE
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno