Informacje11 stycznia 2018, 17:00,

Klub Poetycki Oczy Wyobraźni - Młodzieżowy Wieczór Poezji w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 stycznia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się Młodzieżowy Wieczór Poezji w wykonaniu Klubu Poetyckiego Oczy Wyobraźni. Wstęp wolny. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zapraszamy na Młodzieżowy Wieczór Poezji!

KLUB POETYCKI OCZY WYOBRAŹNI - MŁODZIEŻOWY WIECZÓR POEZJI W MYSIADLE

W trakcie spotkania mamy zamiar poczytać literaturę, może zadeklamować jakiś wiersz, lub po prostu posłuchać i zaczerpnąć inspiracji. Gorąco zachęcamy do przyniesienia własnych wierszy, opowiadań itp. Lub odczytania czegoś czym chcielibyście się podzielić z innymi. Mamy nadzieje, że spędzicie ten wieczorek w dobrym towarzystwie i miłej atmosferze! Wydarzenia ma charakter otwarty – każdy zainteresowany ma możliwość przyniesienia własnych utworów lub takich, które go inspirują.

Przeczytaj też: Czy woda w gminie Lesznowola jest bezpieczna do picia?

"Motor kupił Duszan" zbiór wierszy
Dariusz Basiński

ciebie chyba Hajczyk
do muzeum trzeba
mówi pani Pyzio
przy pytaniu z Nieba

nie wiesz Merkurego
nie znasz satelitów
rakiet nazw nie radzisz
ani ich orbitów

Hajczyk uśmiech robi
i za okno patrzy
bo na niebie fruwa
drożdżowy kołaczyk

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 stycznia 2018, 17:00,

Maria Sadowska Koncert Noworoczny w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 stycznia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się Koncert Noworoczny Marii Sadowskiej w Konstancinie-Jeziornie. Podczas noworocznego koncertu Marii Sadowskiej w Hugonówce usłyszymy jej autorskie pastorałki z wydanej kilka lat temu płyty Gwiazda dla każdego oraz tradycyjne kolędy zaaranżowane przez wokalistkę i jej zespół Jazzowi Terroryści. W trakcie koncertu nie zabraknie również uwielbianych przez publiczność, najbardziej znanych utworów artystki. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety 45 zł Sprzedaż biletów: kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy na 2 godziny przed wydarzeniem.

MARIA SADOWSKA KONCERT NOWOROCZNY W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Maria Sadowska jest nie tylko niezwykle wszechstronnym muzykiem, kompozytorką i wokalistką, mającą na swoim koncie 9 różnorodnych solowych płyt, lecz także reżyserką i scenarzystką filmową. Jej ostatnim filmem jest Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Wokalistka jest znana również z występów w popularnym programie telewizyjnym The Voice of Poland, w którym jest jurorką. Wiosną 2018 roku ukaże się jej nowa płyta.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie