Informacje7 stycznia 2018, 17:00,

Maria Sadowska Koncert Noworoczny w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


7 stycznia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się Koncert Noworoczny Marii Sadowskiej w Konstancinie-Jeziornie. Podczas noworocznego koncertu Marii Sadowskiej w Hugonówce usłyszymy jej autorskie pastorałki z wydanej kilka lat temu płyty Gwiazda dla każdego oraz tradycyjne kolędy zaaranżowane przez wokalistkę i jej zespół Jazzowi Terroryści. W trakcie koncertu nie zabraknie również uwielbianych przez publiczność, najbardziej znanych utworów artystki. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety 45 zł Sprzedaż biletów: kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy na 2 godziny przed wydarzeniem.

MARIA SADOWSKA KONCERT NOWOROCZNY W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Maria Sadowska jest nie tylko niezwykle wszechstronnym muzykiem, kompozytorką i wokalistką, mającą na swoim koncie 9 różnorodnych solowych płyt, lecz także reżyserką i scenarzystką filmową. Jej ostatnim filmem jest Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Wokalistka jest znana również z występów w popularnym programie telewizyjnym The Voice of Poland, w którym jest jurorką. Wiosną 2018 roku ukaże się jej nowa płyta.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 grudnia 2017, 14:41,

Mistrzostwa Polski Juniorów w badmintonie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W dniach 15-17 grudnia 2017 roku w Kępnie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów w badmintonie. Znakomicie spisali się w nich zawodnicy Klubu Sportowego Hubertus z Zalesia Górnego. Czarnym koniem Mistrzostw okazał się Michał Matysiak, który pomimo, że grał z przeciwnikami o rok starszymi od siebie, to jednak wygrał wszystkie singlowe mecze i zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów.

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W BADMINTONIE

Niewiele brakowało, a mistrzostwa zakończyłyby się sensacyjnym finałem rozegranym pomiędzy dwoma zawodnikami Hubertusa. Adam Szolc mecz o finał przegrał z Michałem Sobolewskim z Suwałk minimalnie, po zaciętej trzysetowej walce. Adam zdobył brązowy medal w singlu, jak również zdobył brązowy medal w deblu, grając z partnerem, którego wyższość musiał uznać w pojedynku singlowym o udział w finale.

Należy wspomnieć o bardzo dobrej postawie naszej zawodniczki Doroty Matysiak, która mimo trudnego losowania zarówno w singlu jak i w deblu doszła do ćwierćfinałów. Wspaniałe wyniki zawodników sekcji badmintona KS Hubertus ugruntowują wysoką pozycję, jaką Klub z Zalesia Górnego ma na polskiej arenie badmintonowej i pokazuje klasę trenerki Katarzyny Garbackiej, która od 10 lat prowadzi sekcję badmintona w naszym Klubie.

Serdeczne gratulacje dla trenerki Katarzyny Garbackiej, dla Doroty Matysiak, Adama Szolca i oczywiście dla naszego Mistrza Polski Michała Matysiaka!

Prezes KS Hubertus
Stanisław Szczyciński

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie