Informacje27 października 2007, 00:00,

Klub Pędziwiatr zaprasza na niedzielną wycieczkę rowerową

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem będzie to wycieczka rowerowa pod hasłem: Tylko w polu biały krzyż... Organizatorzy wycieczki proszą o zabranie ze sobą zniczy. Planowana trasa niedzielnej wycieczki rowerowej, nie powinna przekroczyć 40 km.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Osoby z Piaseczna i okolic zainteresowane wycieczką rowerową, spotykają się w najbliższą niedzielę 28 października 2007, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Zapraszamy na niedzielną wycieczkę Klubu Turystyki Rowerowej Pędziwiatr! ¬ródło informacji o niedzielnej wycieczce rowerowej: piaseczno.masa.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje27 października 2007, 00:00,