Informacje19 lipca 2007, 00:00,

KDK Konstancin - wycieczka do Ogrodu Zoologicznego

Konstanciński Dom Kultury organizuje wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego w Warszawie. Wycieczka zaplanowana jest na piątek 20 lipca 2007 roku. Opłata 5 złotych. Zapisy na wycieczkę odbywają się w sekretariacie KDK przy ulicy Jaworskiego 18, tel.: 022 754-47-23, oraz w GOSiR przy ulicy żeromskiego 15, tel.: 022 754-61-86.

Zbiórka uczestników wycieczki do ZOO, jest o godzinie 10:00 przy Zespole Szkół nr 2 przy ulicy żeromskiego 15, o godzinie 10:15 przy ulicy Wilanowskiej, oraz o 10:30 przy Zespole Szkół nr 3 przy ulicy Bielawska 57. Powrót z wycieczki do Ogrodu Zoologicznego przewidziany jest na godzinę 16:00. Informacja pochodzi ze strony Konstancińskiego Domu Kultury www.kdk-info.pl: plakat.jpg
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje21 lipca 2007, 00:00,

Koncert Orkiestry Rondo w Parku Zdrojowym Konstancin

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl informuje, że w najbliższą niedzielę: 22 lipca 2007 roku, o godzinie 16:00 odbędzie się koncert Konstancińskiej Orkiestry Estradowej RONDO. Koncert odbędzie się w Parku Zdrojowym w Konstancinie. Następny koncert orkiestry Rondo odbędzie się także 29 lipca 2007 roku.

Konstancińska Orkiestra Estradowa RONDO powstała w 2003 roku przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie. Założeniem było powstanie uniwersalnej orkiestry, grającej zarówno program marszowy, jak i światowe przeboje estradowe w aranżach na big band. Ponadto orkiestra gra muzykę dixilandową w klasycznym składzie instrumentalnym, to jest: trąbka, klarnet puzon, tuba i keyboard jako sekcja. Członkowie orkiestry to instrumentaliści z dużym doświadczeniem muzycznym, grający w różnych zespołach estradowych i reprezentacyjnych, występujący w wielu krajach Europy. Zapraszamy na koncert Orkiestry Rondo w Parku Zdrojowym.