Informacje15 kwietnia 2016, 20:00,

Kabaret KOŃ POLSKI w Piasecznie

15 kwietnia 2016 roku o godz. 20.00 odbędzie się występ kabaretu KOŃ POLSKI, ze swoim nowym programem Stajnia dla Konesera. Miejsce: Sala Domu Kultury ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Kabaret zaprezentuje swój najnowszy program Stajnia dla Konesera. Będzie śmiesznie, będzie politycznie, będzie satyrycznie. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć nowe skecze komentujące aktualne wydarzenia. Nie zabraknie najnowszych wydarzeń w domu znanej kabaretowej pary Mariana i Heli. Wystąpią Leszek Malinowski, Waldemar Sierański i Maria Borzyszkowska. Bilety w cenie 30 PLN w sprzedaży od 1 kwietnia (pierwszy dzień sprzedaży – tylko kasa Domu Kultury, Kościuszki 49 od godz. 17.00).

KABARET KOŃ POLSKI W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Koń Polski powstał w 1985 r w środowisku akademickim Wyższej Szkoły Inżynierskiej (obecnie Politechnika) w Koszalinie z inicjatywy Leszka Malinowskiego – autora większości tekstów i szefa zespołu. Kabaret uprawia satyrę obyczajową i polityczną podaną w oryginalnej formie i stylu. W ciągu kilkunastu lat działalności przez kabaret przewinęło się kilkadziesiąt osób, wśród których szczególnie zapisali się Małgorzata Franek, Celina Monikowska Martini, Piotr Kryszan, Jan Martini, Roman Franczak, Mieczysław Giedrojć. W tym czasie powstało kilkadziesiąt skeczy i piosenek ,takich jak : Marian i Hela, Wybory, Ufok, No i co,„Jak się cieszę, że cię widze, Zrzekanie się nagród, Sąd nad Jerzym Badziewiakiem ,Lekcje języka, Stasiek Górecki -kickbokserzy, Komórkowcy,Manewry NATO, piosenki - Miasteczka , Witaj Europo, Majkel, Country po polsku, Podmoskiewska Wieczerza. www.kabaretkonpolski.pl

Aktualnie zespół Koń Polski występuje w składzie:
Leszek Malinowski - autor, reżyser, szef, Badziewiak, Stasiek Górecki, Hela żona Mariana.
Waldemar Sierański - współpraca autorska, Marian,Szeregowy Maślanka, Majkel.
Maria Borzyszkowska -dziennikarka, urzędniczka stanu cywilnego, wokalistka.

Informacje19 marca 2016, 09:00,

Nordic Walking w Mysiadle i Magdalence

Zapraszamy na kolejne spotkania z Nordic Walking w Mysiadle i Magdalence. Udział bezpłatny, bez ograniczeń wiekowych, bez względu na płeć! Potrzebujesz tylko czasu i ochoty! Weź ze sobą przyjaciela! Jeśli nie masz kijów - pożyczymy! Start w sobotę o 9.00! Szczegóły na poniższym plakacie.

NORDIC WALKING W MYSIADLE I MAGDALENCE