Informacje7 listopada 2017, 18:00,

Joaquin Phoenix - Konstanciński Klub Filmowy Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


7 listopada 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Konstancińskiego Klubu Filmowego. Gwiazdą spotkania, będzie amerykański aktor Joaquin Phoenix. W pierwszy wtorek miesiąca zostanie wyświetlony jeden z filmów z jego udziałem. Miejsce: KDK (Hugonówka), ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Informacje dotyczące tytułów filmów można uzyskać pod adresem mailowym: abachurska@konstancinskidomkultury.pl oraz pod numerem telefonu 22 484 20 25. Zapraszamy do Konstancińskiego Klubu Filmowego.

JOAQUIN PHOENIX - KONSTANCIŃSKI KLUB FILMOWY

Tematem filmu oraz dyskusji będzie poszukiwanie emocji w wirtualnym świecie. Czekamy na wszystkich kinomanów z Konstancina i okolic, stałych bywalców oraz nową publiczność. Zachęcamy nie tylko do udziału w projekcjach, ale także do zabrania głosu w dyskusjach, gdyż podczas naszych spotkań poruszamy tematy związane z wyświetlanym filmem, ale także jego odniesieniami oraz kontekstami w kulturze.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 listopada 2017, 08:00,

Spotkanie z Panem Kacprem w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 listopada 2017 roku zapraszamy na kolejne spotkanie z Panem Kacprem. W tym miesiącu młodsze dzieci wysłuchają opowiadania z cyklu Tupcio Chrupcio Dbam o zęby, a starsze znów odwiedzą świat Tappiego. Szczegóły na poniższym plakacie:

SPOTKANIE Z PANEM KACPREM W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie