Informacje17 listopada 2017, 19:00,

Jesienne spotkanie z piosenką poetycką w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie zaprasza na koncert pt. Jesienne spotkanie z piosenką poetycką, który odbędzie się 17 listopada 2017 roku o godz. 19:00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Chyliczkowskiej 12 w Piasecznie. Podczas koncertu wystąpią: Agnieszka Adamczyk (śpiew), Marcin Molski (gitara, skrzypce, śpiew), Sławomir Kosiński (gitara, śpiew). Wstęp na koncert jest wolny!

JESIENNE SPOTKANIE Z PIOSENKĄ POETYCKĄ

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 listopada 2017, 20:00,

Koncert Rykardy Parasol w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 listopada 2017 roku o godz. 20.00 odbędzie się koncert Rykardy Parasol. Artystka wystąpi w Domu Kultury w Piasecznie. Bilety w przedsprzedaży dostępne są w portalu biletyna.pl w cenie 25 zł. Zapraszamy na koncert Rykardy Parasol do Piaseczna.

KONCERT RYKARDY PARASOL W PIASECZNIE

Rykarda Parasol to obdarzona wyjątkowym głosem amerykańska wokalistka i autorka przejmujących tekstów. Artystka pochodzi z San Francisco, ale, jak każdy bard, poznała świat, o którym ma niejedną mroczną historię do opowiedzenia. Zaśpiewane charakterystycznym, głębokim głosem utwory jej autorstwa tworzą przejmujący klimat, utkany z osobistych doświadczeń, obserwacji, spotkań i przeżyć. Jej kreacja sceniczna wyróżnia się elegancją, stylem i wysmakowanym wizerunkiem, nawiązującym do rockowego image’u. Od ponad dekady Rykarda Parasol samodzielnie tworzy muzykę, teksty i projekty graficzne wszystkich swoich płyt, których do tej pory wydała pięć. Rykarda dzieliła scenę z m.in. takimi wykonawcami jak: Frank Black, Asaf Avidan, …And You Will Know Us by the Trail of Dead, Jolie Holland, Johnette Napolitano. Występowała na wielu ważnych festiwalach, takich jak SXSW, The Hardly Strictly Bluegrass Festival, Popkomm, Waves Vienna, Waves Bratislava czy Heineken Opener.

KONCERT RYKARDY PARASOL W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie