Informacje25 września 2009, 00:00,

INTERPRETACJE wystawa instruktorów GOK Lesznowola

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza do Galerii Na Górce we Władysławowie, na wystawę prac instruktorów malarstwa, rysunku, tkactwa, modelarstwa i fotografii GOK Lesznowola. Wernisaż wystawy INTERPRETACJE, odbędzie się w piątek 25 września 2009 roku o godz. 19.00 w Galerii Na Górce przy ul. Wojska Polskiego 64 we Władysławowie. Wystawę będzie można oglądać od 25 września do 26 października 2009 roku. Zapraszamy na wystawę Interpretacje.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje19 września 2009, 00:00,

OPOWIEŚć O ALLADYNIE - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: Opowieść o Alladynie, w wykonaniu Teatru Narwal. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 września 2009 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl kosztuje 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na Bajkową Niedzielę w Piasecznie.

BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Na spektaklu Opowieść o Alladynie organizatorzy i teatr zaprasza w podróż po arabskiej literaturze. Scenariusz jest stworzony, tak by jak najwierniej odpowiadał oryginałowi. To piękna opowieść o szlachetnych sercach, ucząca skromności i pokory. Widowisko jest przepełnione muzyką z czarnego kontynentu oraz elementami tańca arabskiego. Różnorodne rodzaje lalek w połączeniu z grą żywo planową, pozwalają poczuć się jak w prawdziwym teatrze. Teatr Narwal:www.teatrnarwal.pl Serdecznie zapraszamy mieszkańców na spektakl Opowieść o Alladynie do Piaseczna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno