Informacje19 maja 2009, 00:00,

II MISTRZOSTWA SAMORZ¡DOWCÓW GMIN POWIATU PIASECZYńSKIEGO W WIELOBOJU SPORTOWYM

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno www.gosir-piaseczno.pl organizuje II Mistrzostwa Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego w Wieloboju Sportowym, które odbędą się 30 maja 2009 roku w hali sportowo - widowiskowej, GOSiR Piaseczno ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20, Piaseczno. Patronat honorowy nad Mistrzostwami objął: Józef Zalewski Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, natomiast patronat medialny objął Tygodnik Kurier Południowy www.kurierpoludniowy.pl, oraz nasz Prywatny Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info

II MISTRZOSTWA SAMORZ¡DOWCÓW GMIN POWIATU PIASECZYńSKIEGO W WIELOBOJU SPORTOWYM

II Mistrzostwa Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego program:
9:30 Zgłaszanie się i odprawa techniczna ekip sportowych.
10:00-10:15 Uroczyste otwarcie mitrzostw.
10:30-16:00 Piłka nożna.
10:30-12:00 Pływanie.
10:15–10:30 Uroczyste otwarcie Mistrzostw.
12:00-15:00 Tenis stołowy.
12:00-16:30 Dart.
16:00 Podsumowanie wyników.
16:30 Zakończenie zawodów i wręczanie nagród.
17:00 Integracyjny grill.

II Mistrzostwa Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego w Wieloboju Sportowym, mają na celu: popularyzację dyscyplin sportowych, jako aktywna forma czynnego wypoczynku, oraz integracja środowisk samorządowych. Zawody zostaną rozegrane w 4 dyscyplinach sportowych: tenis stołowy, piłka nożna, pływanie, dart. W Mistrzostwach Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego, mogą brać udział tylko etatowi pracownicy samorządów terytorialnych (starosta, burmistrz, wójt, sołtys, radni powiatów i gmin, pracownicy Urzędów Gmin jednostek komunalnych). Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zawodów (.pdf). Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego do kibicowania samorządowcom naszych gmin.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców powiat piaseczyński

Informacje19 maja 2009, 00:00,

23 maja zapraszamy na PIKNIK RODZINNY w Tarczynie

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Juliana Stępkowskiego w Tarczynie, Rada Rodziców, nauczyciele oraz uczniowie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Tarczyn, na PIKNIK RODZINNY, który odbędzie się w sobotę 23 maja 2009 roku w godz.: od 15:00 do 20:30, na boisku szkolnym w Tarczynie. Wśród atrakcji organizatorzy przewidzieli: zjeżdżalnię, malowanie twarzy, loterię fantową, kawiarenkę, grill, zabawki helowe oraz balony, kiermasz książek, wystawa i sprzedaż prac plastycznych.

Program festynu Piknik Rodzinny w Tarczynie:

15:00-17:00 występ artystyczny uczniów szkoły, pokaz karate, kickboxing, zawody sportowe, przejażdżki konne, pokaz strażacki.
17:00-19:00 przeniesienie do czasów XVI - XVIII wieku program artystyczny Bractwa Rycerskiego - zabawy, quizy, teleturnieje rodzinne.
19:00-20:30 dyskoteka.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn