Informacje5 grudnia 2014, 15:35,

Harmonogram zbiórek krwi w 2015 roku na terenie Gminy Piaseczno

Znamy już harmonogram zbiórek krwi w 2015 roku na terenie Gminy Piaseczno. Akcje krwiodawcze będę odbywały się w środy przy krzyżu kościoła św. Anny w Piasecznie od 9:00 do 13:00, ostatni dawcy przyjmowani będą o godz. 12:30 www.facebook.com/OddajKrew

Harmonogram zbiórek krwi w 2015 roku na terenie Gminy Piaseczno

Harmonogram zbiórek na 2015 rok:
21 stycznia (środa)
18 marca (środa)
20 maja (środa)
15 lipca (środa)
16 września (środa)
18 listopada (środa)

Redkacja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1363
Informacje4 grudnia 2014, 12:33,

Otwarcie sztucznego lodowiska obok Amfiteatru w Konstancinie-Jeziornie

W sobotę 6 grudnia 2014 roku rusza lodowisko w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie. W dzień otwarcia czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Serdecznie zapraszamy.Mieszkańcy Konstancina-Jeziorny już od soboty (6 grudnia) będą mogli szaleć w Parku Zdrojowym na łyżwach. Sztuczne lodowisko o wymiarach 20 x 30 metrów stanie przy konstancińskim amfiteatrze. Obiekt czynny będzie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-21.00 (z możliwością przedłużenia do godz. 22.00), a w weekendy (sobota i niedziela) od godz. 10.00 do godz. 22.00.

Otwarcie sztucznego lodowiska obok Amfiteatru w Konstancinie-Jeziornie

Dorośli za godzinną jazdę na lodowisku zapłacą 6 zł, a dzieci i młodzież - 3 zł (po okazaniu legitymacji szkolnej lub studenckiej). Bezpłatnie, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00, obiekt będzie dostępny dla grup szkolnych z terenu gminy Konstancin-Jeziorna.Lodowisko zostanie oświetlone, a zabawę z pewnością umili płynąca z głośników muzyka. Na miejscu wypożyczymy też łyżwy i naostrzymy swój sprzęt. Z okazji otwarcia ślizgawki Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza w najbliższą sobotę na wspólną zabawę. Start o godz. 16.00. W programie m.in. konkursy z nagrodami i wiele innych niespodzianek. Do zobaczenia na łyżwach. Uwaga! W przypadku skrajnie niesprzyjających warunków atmosferycznych godziny funkcjonowania lodowiska mogą ulec zmianie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019