Informacje3 stycznia 2013, 00:00,

GOSiR Konstancin zaprasza na narty biegowe

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Konstancin-Jeziorna zaprasza zainteresowanych na NARTY BIEGOWE. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 5 stycznia 2013 roku o godz. 10.00, na parkingu przy Gospodzie Zalewajka (ulica Od lasu 23 Konstancin-Jeziorna). Na miejscu czynna będzie wypożyczalnia sprzętu (od godz. 9.45), możliwość wypożyczenia po wcześniejszej rezerwacji. Rezerwacji można dokonać telefoniczne pod numerem: 22 403 69 70. Treningi narciarstwa prowadzone będą przez instruktora.

NARTY BIEGOWE

Informacje3 stycznia 2013, 00:00,

Uruchomiona została linia komunikacji zbiorowej

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria poinformował, że w środę 2 stycznia 2013 roku została uruchomiona linia komunikacji zbiorowej relacji: Góra Kalwaria - Czersk - Linin - Wincentów - Czaplinek - Sobików - Cendrowice - Krzaki Czaplinkowskie - Góra Kalwaria zgodnie z poniżej załączonym rozkładem jazdy.

Uruchomiona została linia komunikacji zbiorowej w Górze Kalwarii