Informacje23 maja 2010, 00:00,

Gdybym ja była ptaszkiem z tego gaju - Wiosna Muzyczna

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno i Parafia Świętej Anny oraz Parafia Maki Bożej Różańcowej w Piasecznie serdecznie zapraszają na Piaseczyńską Wiosnę Muzyczną (koncerty muzyki poważnej). W najbliższą niedzielę 23 maja 2010 roku, o godzinie 19:30 w Kościele pw. Św. Anny w Piasecznie, odbędzie się koncert "GDYBYM JA BY£A PTASZKIEM Z TEGO GAJU" - Pieśni F. Chopina i Z. Noskowskiego.

Wiosna Muzyczna Piaseczno

Gdybym ja była ptaszkiem z tego gaju - Pieśni F. Chopina i Z. Noskowskiego. Wystąpią: Magdalena Skawińska - sopran, Joanna Błażej - £ukasik - fortepian. Prowadzenie: Zofia Sajkowska. Wstęp wolny. Zapraszamy na Piaseczyńską Wiosnę Muzyczną w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 maja 2010, 00:00,

Nowy rozkład jazdy PPKS na trasie Prażmów - Warszawa

Uwzględniając zgłaszane wnioski, postulaty i propozycje, z dniem 1 czerwca 2010 roku zmianie ulega linia komunikacyjna relacji : Prażmów - Warszawa, Metro Wilanowska p/Zalesie Górne, Piaseczno. Komunikacja na tej trasie, będzie wykonywana według rozkładu jazdy, z którym możecie zapoznać się na stronie: pks.warszawa.pl/piaseczno