Informacje21 marca 2018, 18:00,

Film Kocham Kino - gość Adam Trzopek - Sztuka Mówi w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 marca 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu SZTUKA MÓWI, którego gościem specjalnym będzie Adam Trzopek, wieloletni Dyrektor warszawskiego Kina Muranów i Kina Antropos (2013-2016). Dyrektor Dystrybucji Filmowej w Gutek Film. Członek zarządu regionu w europejskiej sieci kin - Europa Cinemas. Członek zarządu regionu w Sieci Kin Studyjnych przy FINIE. Kierownik Produkcji Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty. W latach 2001-2010 Dyrektor programowy Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk (2011-2013). Wykładowca Szkoły Wajdy, producent fimowy oraz scenarzysta. Podczas spotkania będzie można obejrzeć film pt. "Kocham kino". Moderator spotkania: Marcin Majkut. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny.

FILM KOCHAM KINO - GOŚĆ ADAM TRZOPEK - SZTUKA MÓWI W PIASECZNIE

"Kocham kino" to antologia filmowa zrealizowana dla uczczenia sześćdziesięciolecia festiwalu w Cannes. Składa się z trzydziestu trzech etiud nakręconych przez uznanych światowych reżyserów. Film jest pomysłu Gilles'a Jacoba, szefa Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Motywem łączącym całość jest temat kina.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 marca 2018, 16:00,

Całym życiem - harcerski wieczór wspomnień o Zośce i innych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 marca 2018 roku o godz. 17.00 w ramach obchodów 75. rocznicy Akcji pod Arsenałem Fundacja Dom "Zośki" serdecznie zaprasza na świeczowisko pt: Całym życiem... - harcerski wieczór wspomnień o Zośce i innych. Wydarzenie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 w Zalesiu Dolnym, al. Kasztanów 12. Spotkanie będzie także okazją do uczczenia sukcesu, jakim jest zakup Domu “Zośki” przez Gminę Piaseczno. Na spotkaniu będzie przeprowadzona aukcja, z której dochód będzie przeznaczony na cele Fundacji Dom "Zośki".

CAŁYM ŻYCIEM - HARCERSKI WIECZÓR WSPOMNIEŃ O ZOŚCE I INNYCH

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie