Informacje4 lutego 2008, 00:00,

Ferie zimowe na Torze Gokartowym IMOLA Piaseczno

Informujemy, że od 11 lutego 2008 roku na Torze Gokartowym Imola w Piasecznie zaczynają się FERIE ZIMOWE. Z tej okazji Imola w Piasecznie, przygotowała dla klientów mnóstwo atrakcji! Dla uczniów wszystkich szkół, którzy nie ukończyli jeszcze 18 lat mamy super ofertę! Wystarczy, że przyjdziesz z ważną legitymacją szkolną, a za 8 minut jazdy zapłacisz tylko 30 zł! Ferie zimowe to moc atrakcji i okazji!

Dla całych rodzin przygotowaliśmy specjalny pakiet: przy zakupie 3 jazd (w cenie 35 zł za 8 min) czwarta jazda gratis! Również klub indoor golfa przygotował specjalną ofertę i to dla wszystkich klientów! W ferie godzina gry na naszym symulatorze będzie kosztować tylko 50 zł, a godzina na driveing range lub putting green TYLKO 15 zł! Przez 2 tygodnie tj. do 25 lutego 2008 roku, tor gokartowy Imola, będzie czynny już od godziny 10:00. Zapraszamy wszystkich do Imola w Piasecznie.
autor/źródło: Zbigniew Niedziałek - Imola & more... Piaseczno www.imola.pl

Informacje3 lutego 2008, 00:00,

JANUSZ MUNIAK QUARTET - Wtorek Jazzowy Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza serdecznie na Wtorek Jazzowy, który odbędzie się 5 lutego 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49. Podczas Wtorku Jazzowego, będziecie mogli zapoznać się z Janusz Muniak Quartet. Wstęp na koncert jazzowy 15 złotych. JANUSZ MUNIAK QUARTET zagra w składzie: Janusz Muniak (saksofon tenorowy), Paweł Kaczmarczyk (fortepian), Maciej Adamczyk (kontrabas), £ukasz żyta (perkusja).

JANUSZ MUNIAK QUARTET

JANUSZ MUNIAK QUARTET: Janusz Muniak to saksofonista, flecista, aranżer i kompozytor, jedna z najbarwniejszych postaci polskiego jazzu. Standardowy kwartet stał się dla saksofonisty możliwością realizacji najbardziej karkołomnych, jazzowych aspiracji. Więcej informacji o Januszu Muniak przeczytacie na stronie internetowej: www.muniak.krakow.plPaweł Kaczmarczyk to jeden z najwybitniejszych pianistów jazzowych młodego pokolenia. Więcej informacji o Pawle Kaczmarczyk przeczytacie na stronie internetowej: www.piano.pl£ukasz żyta to znakomity perkusista, który zadebiutował na jazzowej scenie w 1993 roku. Jest laureatem I Konkursu Perkusistów Jazzowych w Grodzisku Mazowieckim (1998). Otrzymał również wyróżnienie indywidualne na Festiwalu Jazz nad Odrą we Wrocławiu. Maciej Adamczyk gra na kontrabasie. Absolwent Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest laureatem kilku liczących się polskich konkursów jazzowych: Jazz Juniors, Jazz nad Odrą, Pomorska Jesień Jazzowa. Serdecznie zapraszam na Jazzowy Wtorek do Ośrodka Kultury w Piasecznie i występ Janusz Muniak Quartet!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO