Informacje8 marca 2016, 18:00,

DZIEŃ KOBIET W KONSTANCINIE

8 marca 2016 roku o godz. 18:00 Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. W programie coś dla ciała, umysłu i urody. Miejsce: KDK Hugonówka. Wstęp wolny.

DZIEŃ KOBIET W KONSTANCINIE

Informacje10 marca 2016, 10:00,

Konkurs Wielkanocny Jarmark 2016

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie ogłasza VII edycję konkursu Wielkanocny Jarmark. Celem konkursu jest: propagowanie tradycji i folkloru związanego ze Świętami Wielkanocnymi, rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej, pogłębienie wiedzy na temat symbolu i znaczenia jajka w obrzędowości ludowej. Tematyka konkursu: Stroik Wielkanocny. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej.

KONKURSU WIELKANOCNY JARMARK 2016

Konkurs obejmuje następujące kategorie:
I grupa – Przedszkole
II grupa – wiek 7– 8 lat ( klasy I – II).
III grupa – wiek 9 – 11 lat (klasy III – IV)
IV grupa – wiek 12 – 13 lat (klasy V – VI)
V grupa – wiek 14 – 16 lat (klasy I – III gimnazjum)
VI grupa – osoby dorosłe

Warunki uczestnictwa: każdy z uczestników może zgłosić do konkursu jedną pracę wykonaną samodzielnie. Zgłoszona do konkursu praca plastyczna powinna być opatrzona trwale umocowaną i nie uszkadzającą kompozycji kartą informacyjną zawierającą imię i nazwisko, wiek autora (kategoria), adres, nazwę szkoły tel. kontaktowy. Termin nadsyłania prac upływa 18 marca 2016 r. na adres: Gminny Ośrodek Kultury ul. J. Stępkowskiego 17, Tarczyn.

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową