Informacje1 czerwca 2019, 08:00,

Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 i 2 czerwca 2019 roku zapraszamy na Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową. Serdecznie zapraszamy.

Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową

1 czerwca (sobota) – Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową
Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 10.00, powrót ok. godz. 14.00. Przejazd na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno. Podczas pikniku na polanie w Runowie (2,5 h) przygotowujemy ognisko i animacje dla dzieci. Na miejscu udostępniamy piłki i zestawy do badmintona. Zapewniamy (oddzielnie płatne) catering, liczne atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą, drezyną ręczną i bryczką konną.

1 czerwca (sobota) – Dzień Dziecka z WLT
Pociąg Warszawskich Linii Turystycznych prowadzony przez Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej wraz z Zarządem Transportu Miejskiego. Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 14.20, powrót ok. godz. 18.00. Dla chętnych dojazd zabytkową linią autobusową “51” (szczegóły na stronie głównej w zakładce WLT). Przejazd kolejką na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno. W trakcie postoju na polanie w Runowie (2,5 h) ognisko. Zapewniamy (oddzielnie płatne) catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą i bryczką konną.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

2 czerwca (niedziela) – Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową
Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 11.00, powrót ok. godz. 14.00. Przejazd na trasie Piaseczno – Tarczyn – Piaseczno. Piknik i ognisko na polanie w Runowie (ok. 2,5 godz.). Zapewniamy (za dodatkową odpłatnością): catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą i bryczką konną.

Zakup biletów na stronie: www.bilety.kolejka-piaseczno.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 czerwca 2019, 13:30,

Piknik rodzinny połączony z Dniem Dziecka w Orzeszynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 czerwca 2019 roku od godz. 15.30 odbędzie się Piknik rodzinny połączony z Dniem Dziecka Sołectw Chojnów, Orzeszyn i Pilawa. Organizatorzy: Sołectwo Chojnów, Sołectwo Pilawa i Orzeszyn, Gmina Piaseczno, Klub Kultury Chojnów i Stowarzyszenie Radosna Wieś. Miejsce: boisko w Orzeszynie przy ul. Klonowej. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Piknik rodzinny połączony z Dniem Dziecka w Orzeszynie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Program wydarzenia:
- 15.30-19.00 – wystawa miodów i serów, porady w zakresie zdrowego odżywiania (diabetolog), grill, darmowa pompowana zjeżdżalnia, przejażdżka dorożką oraz występ Zespołu Leśne Echo
- 16.00-16.45 – przedstawienie dla dzieci
- 16.45-17.30 – animatorzy zabaw dziecięcych, zabawy zręcznościowe i sprawnościowe, pokazy i atrakcje sportowe, udział Policji. Atrakcje sportowe: pokaz grupy tanecznej Grawitacja oraz pokaz sztuk walki (karate)
- 17.30 – mecz w piłkę siatkową młodzieży
- 18.30 – piana dla dzieci
- 18.45 – występ zespołu muzycznego Air Band z Góry Kalwarii
- 20.00 – zabawa plenerowa.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie