Informacje22 czerwca 2010, 00:00,

Dni Tarczyna oraz rocznica Ochotniczej Straży Pożarnej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Burmistrz Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie serdecznie zapraszają na Dni Tarczyna 2010 połączone z uroczystością 110. rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Tarczynie. Impreza odbędzie się 26-27 czerwca 2010 roku, na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. J. Stępkowskiego w Tarczynie. Oprócz wielu atrakcji, odbędzie się wystawa obrazów Andrzeja Kujawy i Dariusza Sieczki, będzie wesołe miasteczko, gastronomia, a także wystawa sprzętu strażackiego. Na koniec wystąpi Golec uOrkiestra. Zapraszamy na Dni Tarczyna 2010.

Dni Tarczyna oraz rocznica Ochotniczej Straży Pożarnej

Dni Tarczyna 2010 program imprez:

26.06.2010
Godz. 21.00 -2.00 - Zabawa Ludowa. Gra zespół Impuls.
27.06.2010
14.30. - Msza św. Polowa
15.30. - Koncert Strażackiej Orkiestry Dętej OSP Nadarzyn
17.30. - Koncert Romana Gerczaka - Zabrałaś mi lato...
19.00. - Występ kabaretu Ciach
20.15. - Wręczenie tytułu Honorowy Obywatel Miasta Tarczyna
21.00. - Koncert zespołu Golec uOrkiestra.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Napisz komentarz

Informacje23 czerwca 2010, 00:00,

Dokąd zmierza polska kolej? - debata w redakcji Wprost


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W najbliższy czwartek, 24 czerwca 2010 roku, w redakcji Wprost odbędzie się debata poświęcona najważniejszym kwestiom związanym z przyszłością polskiej kolei. Goście będą rozmawiać m.in. na temat usamorządowienia pasażerskich przewozów kolejowych na przykładzie Spółki Koleje Mazowieckie - KM. Wśród gości zaproszonych do dyskusji są m.in.: Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego, Artur Radwan - Prezes Zarządu Kolei Mazowieckich – KM sp. z o.o. oraz Andrzej Wach - Prezes Zarządu PKP S.A.

Ponadto w debacie będą uczestniczyć: Dariusz Nachyła – ekspert ds. transportu (Deloitte Business Consulting S.A.), Janusz Piechociński – poseł na Sejm RP, zastępca przewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury oraz Janusz Steinhoff – były wicepremier, obecnie ekspert grupy Roland-Berger. Zaproszeni goście będą rozmawiać m.in.: o inwestycjach w polskim kolejnictwie, wyzwaniach związanych z konkurencją na rynku przewozów kolejowych, a także o usamorządowieniu pasażerskiego transportu kolejowego na przykładzie Kolei Mazowieckich - spółki utworzonej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Debata będzie transmitowana on-line za pośrednictwem strony www.wprost.pl. Początek o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy do oglądania i komentowania na żywo! Relacje z dyskusji znajdą się na stronie internetowej www.wprost.pl i w najbliższym numerze tygodnika Wprost.
autor/źródło: Donata Nowakowska - Rzecznik Prasowy Koleje Mazowieckie - KM sp. z o.o.
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie