Informacje6 października 2016, 17:30,

Damy Konstancina - Wirtualne Muzeum Konstancina

6 października 2016 roku o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie z cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina poświęcone dwóm niezwykłym postaciom związanym z Konstancinem - Monice Żeromskiej, pisarce i malarce, której 15. rocznica śmierci przypada w tym roku oraz Heddi Pate, amazonce i filantropce, której nowy nagrobek został niedawno, staraniem mieszkańców Konstancina, ufundowany na cmentarzu w Skolimowie. Miejsce: KDK, Hugonówka, ul.Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

DAMY KONSTANCINA - WIRTUALNE MUZEUM KONSTANCINA

Informacje6 października 2016, 12:00,

XXIV Sesja Rady Gminy Prażmów

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2016r., poz. 446.) zwołuję XXIV sesję Rady Gminy Prażmów w dniu 6 października 2016 r. (czwartek) o godz. 12:00. Sesja odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Prażmów, przy ul. Piotra Czołchańskiego 1 w Prażmowie.

Porządek obrad:
- Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
- Ustalenie porządku obrad.
- Przyjęcie protokołu z XXIII Sesji Rady Gminy Prażmów.
- Informacja Wójta z działalności w okresie pomiędzy sesjami.
- Rozpatrzenie projektów uchwał Rady Gminy Prażmów:
w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2016-2019;
w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2016 rok;
w sprawie uchylenia Uchwały Nr XXII.175.2016 Rady Gminy Prażmów z dnia 3 sierpnia 2016r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Nowe Wągrodno;
w sprawie zmiany uchwały Nr XLIV/326/2014 Rady Gminy Prażmów z dnia 3 lutego 2014r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wsi Zawodne część zachodnia;
w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Ustanów;
w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Wągrodno;
w sprawie zmiany Uchwały Nr XVIII.131.2016 Rady Gminy Prażmów z dnia 31 marca 2016r. w sprawie przyjęcia „Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Prażmów na lata 2015-2024”;
w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Gminy w Prażmowie.
- Informacja o kształtowaniu się WPF Gminy Prażmów za I półrocze 2016r.
- Informacja o przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2016r.
- Informacja w sprawie oświadczeń majątkowych złożonych Wójtowi Gminy.
- Informacja w sprawie oświadczeń majątkowych złożonych Przewodniczącemu Rady Gminy.
- Interpelacje i zapytania.
- Sprawy różne.
- Zakończenie obrad.