Informacje30 lipca 2011, 00:00,

Człowiek, który gapił się na kozy w Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W najbliższą niedzielę 31 lipca 2011 roku odbędzie się Piaseczyńskie Kino Plenerowe, podczas którego wyświetlony zostanie film CZ£OWIEK, KTÓRY GAPI£ SIę NA KOZY. Seans filmowy rozpoczyna się o godzinie 21.45, na parkingu obok Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Wstęp na Piaseczyńskie Kino Plenerowe jest BEZP£ATNY. Po projekcji filmu, zapraszamy Was do uczestnictwa w dyskusji. Dla najbardziej aktywnego widza, przewidziana jest nagroda sponsorowana przez Ogród Bar. Więcej informacji o projekcie Piaseczyńskie Kino Plenerowe: www.pkp-info.blogspot.com

CZ£OWIEK, KTÓRY GAPI£ SIę NA KOZY

CZ£OWIEK, KTÓRY GAPI£ SIę NA KOZY film przedstawia ciekawą historię reportera Boba Wiltona (Ewana McGregora), poszukującego kolejnego sensacyjnego tematu. Bob wpada na trop tajnej, amerykańskiej jednostki wojskowej: First Earth Battalion, złożonej z żołnierzy posiadających zdolności paranormalne i zajmujących się tzw. zdalnym postrzeganiem (ESP). Jej członkowie mogą używać broni niosącej śmierć wyłącznie w ostateczności. Ich zmagania z wrogiem mają odbywać się głównie poprzez wpływanie na umysły przeciwników. Wilton korzysta z nieprawdopodobnych na pozór informacji niejakiego Lyna Cassady’ego (George Clooney), który twierdzi, że sam wchodził w skład tajemniczego oddziału, założonego przez Billa Django (Jeff Bridges). Dziennikarz trafia do obozu szkoleniowego prowadzonego przez zbuntowanego psychiatrę Larry’ego Hoopera (Kevin Spacey) gdzie staje się świadkiem i uczestnikiem niezwykłej rozgrywki. Jaki będzie miała finał ta nietypowa historia, o tym przekonacie się już w najbliższą niedzielę.


Dodatkowa informacja: w związku z nawałnicą, która miała miejsce 24 lipca 2011 roku - III seans Piaseczyńskiego Kina Plenerowego została odwołany. Film zostanie przedstawiony publiczności w sobotę 6 sierpnia o godzinie 21.15. Więcej na temat filmu, można przeczytać w informacji: COCO CHANEL.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje31 lipca 2011, 00:00,

67. rocznica wybuchu POWSTANIA WARSZAWSKIEGO


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Centrum Kultury w Piasecznie, Parafia św. Anny w Piasecznie, Akcja Katolicka, Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, koło w Piasecznie, weterani AK i NSZ oraz Towarzystwo Przyjaciół Piaseczna zapraszają na uroczystości upamiętniające wybuch Powstania Warszawskiego oraz walki powstańcze na terenie gminy Piaseczno.

67. ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

67. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego program:

1 sierpnia 2011 r., godz. 17.00
Miejsce: Cmentarz parafialny przy ul. Kościuszki w Piasecznie
- o godz. 17.00 - Godzina W - syrena alarmowa
- Hymn Narodowy – Piaseczyńska Orkiestra Dęta
- słowo wstępne i wystąpienia okolicznościowe (Związków Kombatanckich i Władz)
- msza święta
- apel pamięci
- minuta ciszy
- złożenie wiązanek na Kwaterze Wojennej i na pozostałych Miejscach Pamięci Narodowej
- pieśni powstańcze w wykonaniu Chóru "Lira"
25 sierpnia 2011 r., godz. 12.00
Miejsce: Zimne Doły k. żabieńca

Uroczystość poświęcona poległym Powstańcom przy Pomniku Szaniec Nieugiętych w Lasach Chojnowskich.
28 sierpnia 2011 godz. 12.00
Miejsce: Polana w Chojnowie, obok domu rodziny Czapskich

Uroczystości z okazji 67. rocznicy walk powstańczych w Lasach Chojnowskich, pacyfikacji wsi Chojnów przez Niemców i rozstrzelania 23 mieszkańców Chojnowa (w tym 5 Braci Czapskich)
- msza święta
- wystąpienia okolicznościowe
- złożenie wieńców pod pomnikiem
- Uroczystość uświetni Chór "Lira".
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie