Informacje9 lutego 2011, 00:00,

CMP sponsorem Festiwalu Sportów Walki w Piasecznie

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że CMP zostało jednym ze sponsorów Festiwalu Sportów Walki, które odbędą się 12 lutego 2011 roku w szkole podstawowej nr 5 w Piasecznie. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ na samych zawodów przewidziano około 100 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Patronat nad tym wydarzeniem objął Starosta Piaseczyński, Pan Jan Dąbek.

Organizatorzy przewidują mnóstwo atrakcji, przede wszystkim pokazy wschodnich sztuk walki, a zawodnicy będą walczyć o Puchar Starosty Piseczyńskiego. Centrum Medyczne CMP przygotowało dla zwycięzców statuetki oraz drobne upominki.

Zapraszamy widzów na godzinę 12.00.
Data i miejsce: 12.02.2011r.
Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 5, ul.Szkolna 14, Piaseczno
www.ufr.org.pl
autor/źródło: Centrum Medyczne CMP
Tematy:

Informacje9 lutego 2011, 00:00,

Plebiscyt na Sportowca i Trenera Roku 2010 Góra Kalwaria

Od 10 lutego 2011 roku, rusza plebiscyt na Sportowca i Trenera Góry Kalwarii 2010. Konkurs trwa do końca lutego 2011 roku. Głosy można oddawać za pomocą formularza zamieszczonego na stronie UMiG Góra Kalwaria, oraz za pomocą kuponów drukowanych w gazecie Nad Wisłą, które ukażą się w jutrzejszym (10.02) wydaniu NW oraz 24 lutego. Od jutra, głosować będzie można na stronie: www.gorakalwaria.pl

SPORTOWIEC ROKU

Sportowcy nominowani do plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Góry Kalwarii 2010:
1. Paulina Frankowska (Kick Boxing, KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie)
2. Rafał Owczarek (Biegi na Orientację, UKS OSiR Góra Kalwaria)
3. Iwona Wicha (Biegi na Orientację, UKS OSiR Góra Kalwaria)

Trenerzy nominowani do plebiscytu na Najpopularniejszego Trenera Góry Kalwarii 2010:
1. Tomasz Bąk (Kick Boxing, Instruktor w KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie od 5 lat)
2. Andrzej Janas (Pływanie, Trener UKS Skalar od 10 lat)
3. Władysław Machowski (Biegi na orientację, Instruktor w UKS OSiR Góra Kalwaria od 12 lat)
4. Maciej Sobolewski (Piłka nożna, Trener w KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie).

Na temat osiągnięć nominowanych sportowców i trenerów, możecie przeczytać na stronie internetowej UMiG Góra Kalwaria: www.gorakalwaria.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria