Informacje5 lipca 2019, 19:30,

Bohemian Rhapsody w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W piątek 5 lipca 2019 roku na skwerze Kisiela o godz. 21.30 rozpocznie się pierwszy z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu “Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2019”. Tego dnia zobaczymy film pt: “Bohemian Rhapsody” (2018), reżyseria: Bryan Singer, scenariusz: Anthony McCarten, gatunek: Biograficzny Dramat Muzyczny, produkcja: USA, Wielka Brytania, premiera: 2 listopada 2018 (Polska) 23 października 2018 (świat), czas: 2 godz. 14 min. Obejrzyj film pt.: Bohemian Rhapsody w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym.

BOHEMIAN RHAPSODY W PIASECZYŃSKIM KINIE PLENEROWYM
"Bohemian Rhapsody" - porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddiem Mercurym (Rami Malek – serial TV “Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 lipca 2019, 17:00,

Potańcówki w altanie przy Hugonówce w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 lipca 2019 roku o godz. 19.00 odbędzie się wydarzenie pn.: Roztańczona Hugonówka. Latem wracają popularne niedzielne potańcówki w altanie przy Hugonówce. Miejsce: altana przy Hugonówce Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Zapraszamy wszystkich miłośników tańca, bo na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – od tanga po flamenco. Nastrojowe „przytulanki” przeplatać się będą z gorącymi rytmami. Będą klasyczne dancingi i szalone rock’n’rollowe imprezy. Krótko mówiąc – muzyka, radość i świetna zabawa! Wstęp wolny.  Serdecznie zapraszamy.

Potańcówki w altanie przy Hugonówce w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie