Informacje23 listopada 2012, 00:00,

Barwy Jesieni - wyniki konkursu fotograficznego

23 listopada 2012 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: BARWY JESIENI. Spośród 21 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, oraz członkowie jury, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia, oraz dodatkowe trzy zostały wyróżnione. Serdecznie gratulujemy Piotrowi, Basi, oraz Jacentemu, których zdjęcia wygrały w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia.

Zwycięzcy w konkursie fotograficznym:

MIEJSCE 1
Autor: fotomigawka (Piotr)

MIEJSCE 2
Autor: basia (Barbara)

MIEJSCE 3
Autor: Jacenty (Jacek)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku na forum mieszkańców: BARWY JESIENI. Gratulujemy!

Korzystając z okazji, zachęcam mieszkańców do napisania swoich propozycji tematów, na kolejną edycję konkursu fotograficznego, która odbędzie się w grudniu: napisz swoją propozycję tematu na kolejną edycję konkursu fotograficznego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje22 listopada 2012, 00:00,

Zapraszamy na wycieczki ze Świętym Mikołajem i Piaseczyńsko - Grójecką Koleją Wąskotorową

Piaseczyńsko - Grójecka Kolej Wąskotorowa zaprasza na wycieczki ze Świętym Mikołajem w dniach 8 oraz 9 grudnia 2012 roku w godzinach 11:00- 15:00. Kolej wąskotorową odjedzie ze stacji przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie. W programie znalazły się różnorodne atrakcje: przejazd koleją wąskotorową na trasie Piaseczno - Tarczyn - Piaseczno, spotkanie ze Świętym Mikołajem w Runowie, konkursy i zabawy dla dzieci, muzyka, ognisko i catering.

WYCIECZKI ZE ŚWIęTYM MIKO£AJEM I PIASECZYńSKO - GRÓJECK¡ KOLEJ¡ W¡SKOTOROW¡

Koszt uczestnictwa w mikołajkowej wycieczce wąskotorówką: bilet normalny (osoba dorosła) - 25 zł, bilet ulgowy (dziecko od lat 4 do 17) - 12 zł, bilet ulgowy specjalny (dziecko do lat 4) – 5 zł. Koszt wynajęcia wagonu (45 osób) - 900 zł. Rezerwacja biletów tel.: 22 756 76 38 w. 21, 607 155 188, mailem: turystyka@kolejka-piaseczno.pl lub przy pomocy rezerwacji on-line na stronie internetowej: www.kolejka-piaseczno.pl

WYCIECZKI ZE ŚWIęTYM MIKO£AJEM I PIASECZYńSKO - GRÓJECK¡ KOLEJ¡ W¡SKOTOROW¡
autor/źródło: Marta Osińska - Piaseczyńsko - Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej