Informacje26 stycznia 2013, 00:00,

Bal Karnawałowy dla dzieci Sołectwa Nowa Wola

Radny, Sołtys, Rada Sołecka Nowej Woli, Zarząd OSP Nowa Wola oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zapraszają na BAL KARNAWA£OWY dla dzieci Sołectwa Nowa Wola. Bal odbędzie się w niedzielę 27 stycznia 2013 roku w godz. 13.00-15.00 oraz 15.30-17.30. Impreza odbędzie się w świetlicy OSP w Nowej Woli. W programie zaplanowano: wizytę świętego Mikołaja, konkursy dla dzieci, tańce oraz niespodzianki. Zapraszamy!

BAL KARNAWA£OWY DLA DZIECI SO£ECTWA NOWA WOLA
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje26 stycznia 2013, 00:00,

150. Rocznica wybuchu Powstania Styczniowego

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Parafia Rzymsko-Katolicka oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zapraszają na uroczyste obchody 150-tej rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego pt.: ID¬MY! ŚPIEWY POWSTAńCZE 1863 Z RODAKAMI WSPÓLNE ŚPIEWANIE. 27 stycznia 2013 roku o godz. 16.00 w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii, bard Jacek Kowalski przypomni pieśni sprzed półtora wieku. Teksty i melodie: bardowie powstania styczniowego, Jacek Kowalski: śpiew i gitara romantyczna, Henryk Kasoerczak: gitara romantyczna oraz Anna Śliwa: skrzypce.

150. ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA STYCZNIOWEGO

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria