Informacje5 sierpnia 2009, 00:00,

Autobusy pojadą szybciej, bo będzie BUSPAS na Puławskiej

Kolejne dwie lokalizacje dla stałych pasów, przeznaczonych dla autobusów komunikacji miejskiej pozytywnie zaopiniował miejski Zespół Koordynacyjny. Nowe buspasy powstaną w alei Solidarności i na ulicy Puławskiej. W alei Solidarności autobusy pojadą wydzielonym pasem w kierunku centrum na odcinku między ulicą Okopową i placem Bankowym. Na Puławskiej specjalny pas autobusowy zostanie wytyczony od granicy miasta - w kierunku centrum - do alei Wilanowskiej. Dzięki buspasom czas przejazdu autobusów arteriami komunikacyjnymi znacznie się skróci. Linki do powiązanych tematycznie informacji, znajdziecie na forum: Buspas na Puławskiej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje6 sierpnia 2009, 00:00,

PIASECZNO BEZ BARIER w audycji RADIA DLA CIEBIE

28 lipca 2009 roku, przedstawiciele akcji społecznej PIASECZNO BEZ BARIER: Edyta Banasiewicz, Iwona Lipska-Wrona i Michał Rosa wzięli udział w audycji radiowej w RADIU DLA CIEBIE zatytułowanej PROGI i BARIERY. Jeżeli ktoś z Was nie miał możliwości wysłuchania tej audycji na żywo na antenie RDC, to teraz zachęcam wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic do posłuchania tego przy pomocy zapisu mp3: piasecznobezbarier.mp3 Zdjęcia ze studia RDC, możecie obejrzeć na stronie internetowej: www.piasecznobezbarier.pl Rozmowa na forum mieszkańców: PIASECZNO BEZ BARIER.

PIASECZNO BEZ BARIER
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno