Informacje8 kwietnia 2008, 00:00,

Asertywność dobra na wszystko Być Kobietą - Konstancin

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl zaprasza serdecznie na warsztat z cyklu Być Kobietą: ASERTYWNOŚć DOBRA NA WSZYSTKO. Warsztat odbędzie się w czwartek, 10 kwietnia 2008 roku, w godzinach od 18:00 do 21:00 w Filii Konstancińskiego Domu Kultury, przy ulicy Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Wstęp na warsztaty jest wolny.

ASERTYWNOŚć DOBRA NA WSZYSTKO BYć KOBIET¡

Warsztat dla kobiet: ASERTYWNOŚć DOBRA NA WSZYSTKO BYć KOBIET¡, jest dla kobiet, które szukają swojego miejsca w życiu i wiedzą, że zawsze jest czas na rozwój i nowe wyzwania. Warsztaty poprowadzi psycholog: Monika Gołębiewska. Zapraszamy na warsztaty dla kobiet w KDK Konstancin.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno

Informacje2 stycznia 2008, 00:00,

Najlepsi Sportowcy Roku 2007 Powiatu Piaseczyńskiego

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego na łamach swojej strony www.piaseczno.pl informuje o przyjmowaniu zgłoszeń do nagród dla najlepszych sportowców powiatu piaseczyńskiego roku 2007. Zgłoszenia zawodników do nagród dla najlepszych młodych sportowców Powiatu Piaseczyńskiego, należy nadsyłać do 31 stycznia 2008 roku.

Nagrody przyznane zostaną zawodnikom, w tym również niepełnosprawnym, którzy w 2007 roku osiągnęli miejsca od 1 do 3, natomiast wyróżnienia przyznaje się zawodnikom (także niepełnosprawnym), którzy uzyskali miejsca od 4 do 10 w dyscyplinach i konkurencjach organizowanych na szczeblu ogólnopolskim lub międzynarodowym.

Nagrody i wyróżnienia otrzymają zawodnicy, którzy nie ukończyli 20 roku życia oraz są zrzeszeni w stowarzyszeniach kultury fizycznej, w tym w uczniowskich klubach sportowych mających swoją siedzibę na terenie powiatu piaseczyńskiego i prowadzących działalność na jego terenie. Zawodnikom sportowych gier zespołowych przyznawana jest nagroda zbiorowa dla zespołu w wysokości analogicznej do nagrody przyznawanej zawodnikowi indywidualnemu.

Wniosek ze zgłoszeniem zawodników do nagród dla najlepszych młodych sportowców Powiatu Piaseczyńskiego, powinien zwierać:
1. Imię i nazwisko zawodnika.
2. Datę urodzenia.
3. Adres zamieszkania - zameldowania,
4. Osiągnięcia sportowe zgodne z uchwałą Rady Powiatu, ze wskazaniem tego osiągnięcia, które jest zgłaszane do nagrody.
5. Kopie protokołów z wyników zawodów, dyplomów lub innych dokumentów potwierdzających osiągnięcia (potwierdzone za zgodność z oryginałem).
6. W przypadku zawodników poniżej 13 roku życia podać dodatkowo: adres Urzędu Skarbowego pod który podlegają oraz dane opiekuna prawnego (imię i nazwisko, nr dowodu osobistego, adres zamieszkania).
7. W przypadku zawodników w wieku 14 do 20 lat, którzy zajęli miejsca 1-3, należy podać ich NIP oraz adres Urzędu Skarbowego pod który podlegają.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego blogu e-mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: