Informacje15 grudnia 2010, 00:00,

18 grudnia Kiermasz Choinek w Nadleśnictwie Chojnów

Nadleśnictwo Chojnów wraz z nauczycielami i dziećmi zapraszają na kiermasz choinek, który odbędzie się 18 grudnia 2010 roku w godzinach od 9.00 do 15.00 na plantacji choinek w £osiu. Choinki wybierają i wycinają zainteresowani, stąd prosimy zabrać ze sobą piłkę do drewna lub małą siekierkę. Sprzedaż na miejscu przy kasie fiskalnej. Choinki pakowane będą w siatkę zabezpieczającą. Będzie możliwość kupna ściętej choinki. Cennik choinek do pobrania ze strony: chojnow.warszawa.lasy.gov.pl (.doc)

CHOINKA

Na miejscu dzieci będą sprzedawać zrobione przez siebie ozdoby na choinkę oraz jemiołę. O godzinie 12.00 zostanie przeprowadzona licytacja ozdób choinkowych wykonanych przez dzieci. Będzie można ogrzać się przy ognisku oraz zjeść grochówkę, a nawet pośpiewać kolędy. Jednocześnie informujemy, że w roku 2011 kiermasz choinek będzie organizowany na plantacji w leśnictwie Podkowa Leśna przy leśniczówce Dębak. Mapa dojazdu na plantację: mapa (.jpg). Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Choinek.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje16 grudnia 2010, 00:00,

Pierwsza zima Smoka Misiaka Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: PIERWSZA ZIMA SMOKA MISIAKA, w wykonaniu Teatru Arkadia. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 grudnia 2010 roku, o godzinie 15.15 oraz drugi seans o godz. 16:30 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych ( dzieci), 5 złotych (dorośli). Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę.

PIERWSZA ZIMA SMOKA MISIAKA
PIERWSZA ZIMA SMOKA MISIAKA to zabawna historia smoka, który pierwszy raz w życiu widzi śnieg, poznaje zimę przy pomocy fruwającego przyjaciela, zakochuje się w gadatliwej Bałwance a nawet pomaga Mikołajowi w roznoszeniu prezentów...

Teatr Arkadia to "wehikuł czasu", zabierający dzieci w dalekie podróże po kolorowych, baśniowych krainach; a jak wiadomo, bajki uczą przyjaźni, harmonii duszy, dobroci dla ludzi. Są kluczem otwierającym serca wdzięcznej, dziecięcej widowni. Teatr Arkadia pragnie ofiarować widzom uśmiech i relaks, a zarazem uczyć przyjaźni, kompromisu, pomaga zrozumieć zależności zachodzące w przyrodzie, na świecie. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej teatru: www.teatr-arkadia.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno