Informacje13 września 2012, 00:00,

16 września zawody wędkarskie w Jeziorzanach

Burmistrz Gminy Tarczyn, Koło Wędkarskie Sum oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają mieszkańców na otwarte zawody w wędkarstwie spławikowym o puchar Burmistrza Tarczyna. Zawody odbędą się 16 września 2012 roku o godz. 5.00. Zbiórka i rejestracja uczestników na łowisku SUM w Jeziorzanach. Zapraszamy!

zawody wędkarskie w Jeziorzanach
Tematy:Tarczyn

Polecane dla Ciebie

Informacje13 września 2012, 00:00,

Zaproszenie dla firm do włączenia się do programu Karty Dużej Rodziny Piaseczno

Serdecznie zapraszamy firmy, sklepy i punkty usługowe do włączenia się do programu piaseczyńskiej Karty Dużej Rodziny. Program ten, mający za zadanie wspieranie rodzin wielodzietnych z terenu naszej gminy, uchwalony został 29 grudnia 2011 r. przez Radę Miejską w Piasecznie. Zakłada on wzmocnienie kondycji rodzin, które posiadają troje lub więcej dzieci, poprzez zagwarantowanie im różnorodnych ulg i rabatów. Ułatwi to dużym rodzinom korzystanie z oferty kulturalnej, sportowej czy edukacyjnej, jak również zmniejszy wydatki z rodzinnego budżetu potrzebne na zakup niezbędnych produktów do domu.

ZAPROSZENIE DLA FIRM DO W£¡CZENIA SIę DO PROGRAMU KARTY DUżEJ RODZINY

Oferując zniżki na dostępne u Państwa produkty bądź usługi, wspierają Państwo duże rodziny z terenu gminy Piaseczno. Przystępując do programu Karta Dużej Rodziny, zyskują Państwo miano Firmy Przyjaznej Rodzinie. Tym samym Państwa firma będzie mogła używać (na stronie internetowej, na witrynach sklepowych) znaku Firma Przyjazna Rodzinie, szczycąc się prorodzinną marką. Dodatkowym atutem przyłączenia się do programu jest gwarantowane zamieszczenie na gminnej stronie www.piaseczno.eu krótkiej wizytówki Państwa firmy wraz z linkiem do Państwa oficjalnego portalu internetowego. Zapewniamy również działania informacyjno-promocyjne zarówno o Karcie, jak i o przystępujących do programu firmach. Mamy do dyspozycji wydawaną przez gminę Piaseczno - Gazetę Piaseczyńską, wspomnianą wcześniej gminną stronę internetową oraz promocję podczas imprez plenerowych.

Piaseczyńska Karta Dużej Rodziny zacznie funkcjonować od 1 października 2012 r., ale wnioski o jej wydanie można już składać w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Każdy członek rodziny, który uzyska Kartę, powinien ją okazać w miejscu, w którym chciałby skorzystać ze zniżki. Partnerami programu są już Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie oraz Centrum Kultury w Piasecznie wraz z filiami. Regulamin wydawania Karty i korzystania z niej, a także wszelkie inne informacje o Karcie dostępne są na gminnej stronie www.bip.piaseczno.eu w zakładce - Karta Dużej Rodziny.

We wszelkich kwestiach dotyczących przystąpienia do programu mogą się Państwo kontaktować z pracownikami Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno, nr tel.: 22 701 76 50, e-mail: promocja@piaseczno.eu. Zapraszamy do składania propozycji ulg i rabatów dla dużych rodzin. Wierzymy, że wspólnie możemy realnie wspomóc rodziny 3+ z terenu naszej gminy.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno