Informacje14 maja 2010, 00:00,

16 maja Festyn Sportowo - Rekreacyjny w Chylicach

W najbliższą niedzielę, 16 maja 2010 roku, zapraszamy mieszkańców na festyn sportowo-rekreacyjny z okazji 10-lecia powstania Klubu Sportowego Laura. Odbędzie się on na stadionie przy ul. Dworskiej w Chylicach. W programie m.in. koncert grupy wokalnej PARTITA, mecz ligi okręgowej GKS Świt Warszawa - KS Laura, przejażdżki bryczkami, dyskoteka oraz gry i zabawy dla dzieci. Na festyn zapraszają Rada Sołecka Chylic, Klub Sportowy Laura i Gmina Piaseczno. Serdecznie zapraszamy na festyn w Chylicach.

Festyn Sportowo-Rekreacyjny w Chylicach
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje14 maja 2010, 00:00,

Koncert Chopinowski w konstancińskim Amfiteatrze

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na koncert chopinowski, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 16 maja 2010 roku o godz. 17.00, w amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Koncert zorganizowany z okazji obchodów roku chopinowskiego rozpocznie letni sezon koncertowy w konstancińskim amfiteatrze. Wystąpią: Jerzy Drewnowski – fortepian, Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej pod batutą Zbigniewa Gracy oraz Jerzy Zelnik – recytacja. Zapraszamy na Koncert Chopinowski w Konstancinie.

Koncert Chopinowski w konstancińskim Amfiteatrze
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna