Informacje10 października 2011, 00:00,

15 października wyjazd do mszczonowskich ciepłych źródeł

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno i Stowarzyszeniem Tuż Obok, w ramach projektu SZCZęŚLIWE KOBIETY GMINY PIASECZNO, zapraszają mieszkanki gminy Piaseczno, do udziału w wyjazdach do ciepłych źródeł - Term w Mszczonowie. Najbliższy wyjazd odbędzie się 15 października 2011 roku o godz 9.00 z parkingu obok Urzędu Gminy. Przewidywany powrót ok. 13.00 - 14.00. Wyjazd jest bezpłatny. Ilość miejsc - 45. Zapisy uczestniczek pod nr tel. 602 242 181 - prosimy o wysyłanie SmS-ów z nazwiskami uczestniczek. W przypadku braku miejsc odsyłamy wiadomość zwrotną (jeśli nie odsyłamy uczestniczka jest zapisana).

wyjazd do mszczonowskich ciepłych źródeł
autor/źródło: Bożena Tlatlik-Gierszewska - Stowarzyszenie Tuż Obok

Informacje10 października 2011, 00:00,

Kuba Sienkiewicz z zespołem zagra w 8-Ball Club Piaseczno

8 Ball Club Piaseczno zaprasza mieszkańców, na wieczór z gościem specjalnym, którym będzie KUBA SIENKIEWICZ z zespołem. Jeśli chcecie na żywo zobaczyć i usłyszeć jedną z największych gwiazd polskiej muzyki pop-rockowej zapraszamy do Ósemki 15 października 2011 roku o godz. 21.00. Bilety wstępu w cenie 25 zł. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, które klub może zaoferować - właściciele lokalu proponują wcześniejszy zakup biletów.

KUBA SIENKIEWICZ WYST¡PI W 8-BALL CLUB

Więcej informacji, przeczytacie na stronie 8 Ball Club: www.8ballclub.pl 8 Ball Club znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was do klubu bilardowego 8 Ball Club na występ Kuby Sienkiewicza z zespołem.

Kuba Sienkiewicz - Ona jest.. Koncert w 8-Ball Club Piaseczno
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno