Informacje12 lipca 2011, 00:00,

15 lipca koncert zespołu KOLEDZY w Ogród Bar Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


OGRÓD Bar Piaseczno zaprasza serdecznie mieszkańców, na koncert zespołu KOLEDZY. Zespół Koledzy zagra w składzie: Tomek Różycki - gitara, śpiew; Brunon Niewiński - bass, śpiew. Usłyszycie na pewno covery z różnej maści. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 15 lipca 2011 roku, start o godzinie 20:30. OGRÓD Bar znajduje się przy ul. Zgoda 1a w Piasecznie (przy parkingu, między Rynkiem z fontanną, a Parkiem - mapa).

KOLEDZY
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje13 lipca 2011, 00:00,

Festiwal Open HardCore Fest 2011 Park Miejski Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza na X edycję OPEN HARDCORE FEST 2011, który odbędzie się w sobotę 16 lipca 2011 roku w godzinach 12:00-22:00, w Parku Miejskim przy Chyliczkowskiej w Piasecznie. Letni festiwal rockowy pod hasłem MUZYKA PRZECIWKO NARKOTYKOM, jest imprezą otwartą dla wszystkich uczestników, czyli WSTęP WOLNY! Zapraszamy Was na Open Hard Core Fest czyli, letnią ucztę muzyczną na otwartym powietrzu, z zestawem międzynarodowych kapel i innymi atrakcjami w piaseczyńskim Parku. Wstęp tradycyjnie za free! Więcej informacji na tema festiwalu: myspace.com/openhcfest Zapraszamy na Open HardCore Fest w Piasecznie.

FESTIWAL OPEN HARDCORE FEST

Podczas koncertu Open HardCore Fest 2011 zagrają:

FINAL PRAYER Plain, pure and brutal hardcore. Niemcy.
www.myspace.com/finalprayer
STRENGTH APPROACH Roma Hardcore. Włochy.
www.myspace.com/strengthapproach
WE ARE IDOLS Breslau finest hard rockers. Polska.
www.myspace.com/weareidols
RECONCILE Straight Edge Veterans. Argentyna.
www.myspace.com/reconcile
REGRES Hardcore still burning. Polska.
www.myspace.com/regres
FAUST AGAIN Death metal. Polska.
www.myspace.com/faustagain
NO GUTS NO GLORY Melodic Hardcore with some emo 90' influences. Francja.
www.myspace.com/nogutsnogloryhc
RANK N'FILE Melodic Hardcore with old school touch. Norwegia.
www.myspace.com/ranknfileband
IN TWILIGHT'S EMBRACE Groovy death metal with evil riffs galore. Polska.
www.myspace.com/twilightkills
FAST FORWARD The music, the message, the passion. Polska.
www.myspace.com/fasterforward
COL-LAPSE Fresh blood. Spain.

Dodatkowo: przepyszne wege jedzenie zapewnią znani i lubiani: Vegavani, największa czad giełda w kraju z najlepszymi dystrybucjami z Polski i zagranicy. Do nabycia tony CD, winyli, koszulek etc., straż pożarna z sikawką oraz niezapomniana atmosfera parku. UWAGA!!! Alkoholizm, wandalizm i brutalna zabawa nie będą tolerowane! Organizatorzy informują, że wspieraają pozytywna atmosferę oraz pozytywną i równościową zabawę podczas występów kapel - stage-dives, circle pits i pile-ons!

Kilka słów od organizatorów: z okazji 10 edycji Open Hardcore Fest postanowiliśmy sprawić wam niespodziankę i zrealizować składankowy CD z kapelami, które przez te wszystkie lata wystąpiły na naszej scenie. Z pośród ponad 90 kapel wybraliśmy 26 tworząc płytę nazwaną Open Hardcore Fest - the way it was. Dobór kapel jest czysto subiektywny i odzwierciedla gusta dobierających. Za projekt okładki odpowiedzialny jest Raf Wechterowicz, za sklad okładki: Kuba Sokólski, remaster: Adam - Studio Fonia (Thank you guys!). Płyta została zrealizowana w stricte limitowanym nakładzie 1000szt Będzie ona dostępna całkowicie za darmo w trakcie 10 jubileuszowej edycji Open Hardcore Fest. Gdyby dla kogoś nie starczyło lub z jakichkolwiek innych przyczyn nie dostał płyty 50 dodatkowych egzemplarzy będzie dostępnych na oficjalnym afterparty festu w Klubojadalni Eufemia.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie