Informacje6 września 2010, 00:00,

11 września wernisaż wystawy malarstwa Jana Traugutta

Konstanciński Dom Kultury (ul. Jaworskiego 18) zaprasza serdecznie mieszkańców, na wernisaż wystawy malarstwa Jana Traugutta, który odbędzie się w najbliższą sobotę 11 września 2010 roku o godz. 17.00. Jan Treugutt to malarz, scenograf, dekorator wnętrz, projektant szkła i biżuterii. Zapraszamy na wystawę.

wernisaż wystawy malarstwa Jana Traugutta
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje6 września 2010, 00:00,

Dofinansowanie komunikacji przez gminy podwarszawskie