Informacje14 marca 2009, 00:00,

ZACZAROWANA ZATOKA na Bajkowej Niedzieli Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: ZACZAROWANA ZATOKA, w wykonaniu artystów Teatru Lalek Czarodziej. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 marca 2009 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na Bajkową Niedzielę w Piasecznie.

BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Przedstawienie ZACZAROWANA ZATOKA to bajka według opowiadania Haliny Auderskiej. Dwóch chłopców mieszkających nad morzem, spotyka złą królewnę Falę i ogromnego kraba. Opowieść o przyjaźni która, pokonuje wszelkie trudności. Teatr Lalek Czarodziej rozpoczął swoją działalność w 1947 roku. Dawniej teatr występuje pod nazwą: Teatr Czarodziej Stowarzyszenie Miłośników Teatru Lalek. Przez te wszystkie lata, na jego spektaklach wychowało się kilka pokoleń dzieci. Przedstawienia dostarczają widzom rozrywki, zabawy, ale przede wszystkim uczą. Aktorzy mobilizują dzieci do wyciągania wniosków z treści przedstawień i z morału jaki z nich wynika.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje15 marca 2009, 00:00,

Zapraszamy na Turniej w Darta w 8-Ball Club Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8-Ball Club Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na 8-Ball'owy Turniej w Darta, który odbędzie się w najbliższy wtorek 17 marca 2009 roku, o godzinie 19:30. Miejsce turnieju: 8-Ball Club przy ul. Pawiej 3 w Piasecznie. Organizatorzy planują grupy 5 osobowe, w których każdy gra z każdym, a z grupy wyjdzie dwóch najlepszych zawodników. Gra w darta, będzie toczyła się na dwóch maszynach. Osoby biorące udział w turnieju, będą grały w 301 (bez double out i master out). Zainteresowane osoby, po więcej informacji odsyłam na stronę internetową 8Ball Club: www.8ballclub.pl

TURNIEJ W DARTA W 8-BALL CLUB PIASECZNO (źródło zdjęcia: 1st-fit.com)
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie